Muzur Riera - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muzur Riera

Cevap: Muzur Riera

oyuncunun aldığı parayı eleştiren taraftara sanane dedikten sonra batman petrolsporlular bile senin gibi taraftarı arasında istemez:coffee:

Sanane demedim parasını sen mi veriyorsun dedim. Yönetim iyi ya da kötü almış bu oyuncuyu vermiş parasını. Sen de destek vermekten başka hiçbir şey yapamazsın. Hele hele bu adam 100 maç da iyi oynasa nefretim bitmez falan derse benim saygı duymamı beklemesin kimse.

Riera gayet iyi bir futbolcu,ne kadar bazı özellikleri körelmiş olsa da hertürlü oynar bu takımda.Sol önde kullanmamızı isterim ben açıkçası.

Ayrıca verilen yıllık ücretler babasının cebinden çıkıyormuş gibi atarlanan tiplere ayar oluyorum.

Riera gayet leş bir adam. Oynadığı maçlarda da gördük bi halt yiyemedi. Özellikleri varsa da körelmiş, ayrıca tembel, dünkü maçta da ilk golü onun yüzünden yedik, Hakan'dan iyi oynadı ama Hakan o kademeye girerdi(Nefret ediyorum Hakan'dan) Kulübe hayatımda 1 Allah kuruşu kazandırmamış bi taraftar olarak beni bile rahatsız ediyor la adamın aldığı para:yenieek: Hakan'ın yerine arada takılabilir geride falan onun dışında çöp yani.

Sanane demedim parasını sen mi veriyorsun dedim. Yönetim iyi ya da kötü almış bu oyuncuyu vermiş parasını. Sen de destek vermekten başka hiçbir şey yapamazsın. Hele hele bu adam 100 maç da iyi oynasa nefretim bitmez falan derse benim saygı duymamı beklemesin kimse.

Parasını biz veriyoruz kim vericek başka her taraftarın oyuncunun aldığı parayı eleştirmeye hakkı var.hele ki bu takımda aldığı paraya göre en az katkı veren oyuncu olan riera ise.bu konuyu açan kişi bizi baltadan kurtarın diye de başlık açtı o hakan ı desteklemiyo bizde riera yı desteklemiyoruz .adam gs yerine riera yı tutar olmuş hakandan bende mutsuzdum ama bile foruma geldiğim günden beri hakanı savundurdu ya ben daha ne diyim :Z1:

Riera gayet leş bir adam. Oynadığı maçlarda da gördük bi halt yiyemedi. Özellikleri varsa da körelmiş, ayrıca tembel, dünkü maçta da ilk golü onun yüzünden yedik, Hakan'dan iyi oynadı ama Hakan o kademeye girerdi(Nefret ediyorum Hakan'dan) Kulübe hayatımda 1 Allah kuruşu kazandırmamış bi taraftar olarak beni bile rahatsız ediyor la adamın aldığı para:yenieek: Hakan'ın yerine arada takılabilir geride falan onun dışında çöp yani.

Riera hakkında olumlu konuşsam da pek emin değildim.Artık eminim.:asd:

Git kendi yazdığın mesajlara bak olm alla alla. Adam oynadığında ağzınıza geleni söylüyorsun oynamadığında reis oluyor herif. Haftadan haftaya yorumlarınız değişiyor omg.

Riera iyi bir sol kanat oyuncusu ama iyi bir takim oyuncusu. Bireysel olarak cok sey beklememek lazim. Buna ragmen teknigi gayet iyi.

Sol bek performansini da cok elestirmek biraz acimasizlik olur. Daha sol bek olarak 1,5 mac oynadi.

Ozellikle hizli ataklarda kademe yapamiyor, mudahalede gec kaliyor.. Bu da daha tam defans oyuncusu anlayisi kazanmadigindan bence.

Mesela orjinal bir sol bek Braganin 2. Golunde arkadan gelirken yetisemeyecegini anladiginda adamin onune kayardi. Ama Riera bunlardan ders cikarip eksiklerini kapatabilecek zekada bir oyuncu.

Sol bek olarak israr edilirse bu eksiklerini giderebilir. Hucuma da en iyi destegi verir.

Tabi israr etmeye tahammulumuz var mi o ayri bir tartisma konusu olur.

Aldigi paraya gelince, transferin son gunlerinde bir sol kanat alinmak zorundaydi. Bu yuzden ne yonetimi ne de Riera'yi elestirmeye hakkimiz var bence.

Git kendi yazdığın mesajlara bak olm alla alla. Adam oynadığında ağzınıza geleni söylüyorsun oynamadığında reis oluyor herif. Haftadan haftaya yorumlarınız değişiyor omg.

Riera hakkında önceden ne yazdım hiç bilmiyorum.Sövmüşsem de sövmüşümdür ama solbek olarak mevcut solbekimizden,kanat oyuncusu olarak mevcut kanat oyuncularımızdan çok daha iyidir Riera.Bunu kabul etmeyen de gidip demli bir çay koysun.Riera>Balta,Riera>Çolak.

Riera o kadar vasat bir oyuncu ki biraz iyi oynayınca göklere çıkarıyoruz.Hele de yıllarca Hakan'ı izledikten sonra orta açabilen bi bek görünce.Muhteşem ortalar ve yerinde tek topları hariç hiç bi özelliği yok.

Adı Riera değilde Rıza olsa böyle başlık açılırmıydı acaba ?

Yabancı hayranlığını da basitleştirdiniz. Riera gibi adamları yücelterek.

+ kanadında Balta, su anki Amrabat falan olan takımın Riera'yı begenmeme luksu yok. adam Balta'nın kariyerinde acmadıgı ortayı 1, 2 macta acıyor. indiginde cizgide hareketleri de son derece teknik, duvar pasları da cok iyi.

[video=youtube;d1FriUjraZ8]https://www.youtube.com/watch?v=d1FriUjraZ8[/video]

aldıgı para yuzunden Ronaldo olmasını bekliyosunuz, hata. o sadece bir son dakika kontratıydı. Riera'yı Riera gibi gorurseniz iyi bir oyuncu muthis bir yedek oldugunu farkedeceksiniz, ki su an su takımda Riera yedek falan olamaz.

Su sol bek yoklugunda en akilli tercih olur,en azindan yaptigi ortalar yenilir icilir cinsten,ya onuda gectim en azindan orta yapmayi düsünüyor adam.Balta gibi degil.

+ kanadında Balta, su anki Amrabat falan olan takımın Riera'yı begenmeme luksu yok. adam Balta'nın kariyerinde acmadıgı ortayı 1, 2 macta acıyor. indiginde cizgide hareketleri de son derece teknik, duvar pasları da cok iyi.

[video=youtube;d1FriUjraZ8]https://www.youtube.com/watch?v=d1FriUjraZ8[/video]

aldıgı para yuzunden Ronaldo olmasını bekliyosunuz, hata. o sadece bir son dakika kontratıydı. Riera'yı Riera gibi gorurseniz iyi bir oyuncu muthis bir yedek oldugunu farkedeceksiniz, ki su an su takımda Riera yedek falan olamaz.

Tamam sol beke alternatif olur diyenler vs. anlarım da,sen hepten gitmişin be abi. :asd:

Üst Alt