Muzur Riera | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muzur Riera

bayılıyorum bu cocuga aga:ka23:, oynasın oynamasın hic sesini cıkarmıyor, ok biliyoruz kontratı falan cok iyi de, Melo'dan falan dayak yiyo yine bisey demiyo, butun sezon ilk 18'e bile girmese bisey demeyecek. yedek kulubesinde de cin gibi izliyo etrafı alert vaziyette [
ph34r.gif
] ama hep sakin bisey caktırmıyor, cıktıımmı da iyi oynuyo yheani teknigi falan takımdaki en iyilerden hatta.

son derece cool
agent.gif
bir aga'ya sahibiz bnc, kıymetini bilelm - good afacan lad is Riera!

gom_2333.jpg

Cevap: Muzur Riera

Liverpool görmüş topçu kötü olmaz ki zaten. Sadece bir ara formsuzdu, top tekniği olarak çok iyi.

Liverpool görmüş topçu kötü olmaz ki zaten. Sadece bir ara formsuzdu, top tekniği olarak çok iyi.

Bu yoruma katılmıyorum.Başarı Liverpool'da,Arsenal'de oynamak vs. değil.Başarı senin ne yaptığındır,nerede oynadığın değil.Zaten büyük zarar ederek sattı Liverpool.Sadece bir sezon ortalamanın üzerinde oynadı o kadar.

Bu yoruma katılmıyorum.Başarı Liverpool'da,Arsenal'de oynamak vs. değil.Başarı senin ne yaptığındır,nerede oynadığın değil.Zaten büyük zarar ederek sattı Liverpool.Sadece bir sezon ortalamanın üzerinde oynadı o kadar.

Bahsettiğim şeyle eleştirdiğin şey aynı değil. Liverpoolda yedek olarak otursan bile futbol manasında master yapmana yeter bu. O adamlarla idmana çıkıyorsun, kolektif ve hızlı ingiliz futbolunu öğreniyorsun. Kendine şüphesiz bir şey katıyorsun. Mesela Selçuk 'u yolla 1 sene Liverpool'da oynasın gelsin bak bakalım aynı Selçuk mu? İstersen hiç gol atmasın, asist yapmasın. Yahut Arda 'yı geri çağır bakalım gittiğindeki Arda mı?

Bahsettiğim şeyle eleştirdiğin şey aynı değil. Liverpoolda yedek olarak otursan bile futbol manasında master yapmana yeter bu. O adamlarla idmana çıkıyorsun, kolektif ve hızlı ingiliz futbolunu öğreniyorsun. Kendine şüphesiz bir şey katıyorsun. Mesela Selçuk 'u yolla 1 sene Liverpool'da oynasın gelsin bak bakalım aynı Selçuk mu? İstersen hiç gol atmasın, asist yapmasın. Yahut Arda 'yı geri çağır bakalım gittiğindeki Arda mı?

O bakımdan haklı olabilirsin ama Liverpool görmüş topçu kötü olmaz demişsin,onu eleştirdim zaten. :yenieek:

CV'sinde Arsenal olan Inamoto da iyi topçu o zaman.

bayılıyorum bu cocuga aga:ka23:, oynasın oynamasın hic sesini cıkarmıyor, ok biliyoruz kontratı falan cok iyi de, Melo'dan falan dayak yiyo yine bisey demiyo, butun sezon ilk 18'e bile girmese bisey demeyecek. yedek kulubesinde de cin gibi izliyo etrafı alert vaziyette [
ph34r.gif
] ama hep sakin bisey caktırmıyor, cıktıımmı da iyi oynuyo yheani teknigi falan takımdaki en iyilerden hatta.

son derece cool
agent.gif

gom_2333.jpg

Git Fenerli birine ver o parayı o da böyle olur.

3 milyon Euro'nun hakkı bu değil.Tonla para döküyoruz bu adama.

Riera'yı suclayamazsın zorla imzalatmadı ya yonetime, onune kontratı koydular o da imzaladı, sen imzalamaz mıydın ? o zaman imam rutbesine layık goruldun aga:icon_twisted:

Neden veriyoruz bu adama bu kadar parayı?Yatsın ve sol beke alternatif olsun diye mi?

İmam vs. hiç karıştırma hiç işim olmaz neredeyse o işlerle.Sadece değerlendirme yapıyorum.

Lütfen bu kadar futbolcu fanatiği olmayın. (Gerçi Riera bu takımda son fanatiği olunacak adam da neyse saygımdan bir şey demiyorum.)

Tonla para alıyorlar.Eskisi gibi değil futbol.Tabi de oynayacak.

ph34r.gif

son derece cool
agent.gif

gom_2333.jpg

Kelimesi kelimesine katılıyorum heis :happynew:

Seninki alakasız asıl?Ne demek sen mi veriyon parasını?İyi her Riera gibi adam 3 milyon alsın ve ses çıkarma öyle mi?Sonra efendim neden yıllardır böyleyiz.Ünal Aysal yönetiminin maddi açıdan tek hatası bence bu.Tam bir Yıldırım Demirören'in yapacağı transferdi bu.Umarım bu hataya bir daha düşmezler.

İyide burda kızacaksan rieraya değil yönetime kız riera zorla mı aldı 3 milyonu?

Üst Alt