Nabil Fekir, Premier Lig Yolcusu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nabil Fekir, Premier Lig Yolcusu

5271568.jpg

Liverpool, Lyon'un yıldızı Nabil Fekir için 66 milyon euro karşılığında Fransız kulübüyle anlaştı.

Jürgen Klopp yönetiminde başarılı bir sezon geçiren ve Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak olan Liverpool, transferde turnayı gözünden vurdu.

Canal+'nın haberine göre İngiliz devi, Lyon'un yıldız oyuncusu Nabil Fekir için Fransız kulübüyle yaptığı görüşmeler sonrası anlaşmaya vardı.

Buna göre Merseyside ekibi, Lyon'a Fekir için 66 milyon euro bonservis ödeyecek ve 24 yaşındaki oyuncuyu renklerine bağlayacak.

Harika transfer hamlesi . Hızlı oyunlarına müthiş uyar . Ceza alanına ekstra koşuları var .

--------------------Firmino--------
Mane---------------Fekir----------------Salah
------------------------------------------------
--------------Keita------Henderson( Wijnaldum - Ox - Lallana)
-----------------------------------------------
Robertson------VanDijk--Matip------Clyne(Arnold)
------------------------------------------------
-----------------------Karius----------------------
Olacak hücum hatları . Hem dar alanda hem geniş alanda müthiş iş çözecek bir takım . Fekir yeri gelir Salah yerine oynar yeri gelir Firmino yerine geçer . Naby Keita geliyor seneye . Hücum bölgesine rotasyona girebilecek girdikten sonra oyuna değiştirebilecek bir isim daha alsalar . Matip yerine saglam bir stoper olabilir .ve bir de kaleciyle muazzam bir takım izleriz seneye .

Eskiden beri Liverpoola sempati duyan biri olarak o bölgeye hep İniestayı yakışıtrdım..keşke bu fırsatı kaçırmasalardı fiziğine temposuna bakınca 2 sene daha oynar gibi ... Orta alana Keita geliyor bir de stoperle kaleci alsalardı bu takım şampiyonluğa oynardı seneye..
Fekiri geçen yıl izlemiştim en son belli potansiyelli topçu olduğu bu sezon tad alamadım Ligue 1den o yüzden pek izlemedim..

Firmino'yu da müslüman yaptınız mı İslam dünyasının Usame Bin Ladin sonrası en büyük hücum hattı oluşmuş olur.

İşin şakası Klopp hocam işi biliyor. Fekir, son dönemin en delici hucumcularindan biri; dripling yaparken ikiye bir deneyen, koşu sırasında güçlü sut çıkarabilen, adam eksiltebilen, hareketli modern forvet.

Üst Alt