Nabil Fekir ve Max Meyer İddiaları Hakkında Fikirleriniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nabil Fekir ve Max Meyer İddiaları Hakkında Fikirleriniz?

Medyada nabil fekir ve max meyer iddiaları dolanıyor.Sizce bu tarz isimlerle ilgilenmek dogru mu,gelirlerse katkıları ne olur ?Şu anki sisteme uyarlar mı?

Oyuncuların son durumu nedir ona bakmak lazım.Takımın en büyük sorunu sprinter oyuncu eksikliği.İki hızlı adamla çok iyi duruma geliriz.Bitik Feghouli bile ortada bir şekilde idare etti.İki hızlı kanat ya da bir hızlı kanat bir hızlı forvet şeklinde yapmalıyız.

küçük max seri gibi biraz
atletik bi herif değil ama top kontrolu iyi şut fln yok defans da pek yok topu alıp verir saklar tik tak futbola uygun bi adam ama isteyeceği paraya değmes

Öncelikle falcao yollanmali gitsin nerede noel kutlayacaksa kutlasin Galatasaray formasi altinda görmek istemiyorum

Top süren,eli ayagi düzgün sprinter bir forvet oyuncusu sart,kisaca Burak Yilmaz gibi bir oyuncu

Öncelikle falcao yollanmali gitsin nerede noel kutlayacaksa kutlasin Galatasaray formasi altinda görmek istemiyorum

Top süren,eli ayagi düzgün sprinter bir forvet oyuncusu sart,kisaca Burak Yilmaz gibi bir oyuncu
Katılıyorum.Oynadığı her maç neredeyse gol atıyor ama devamlılık yok.Ben sakat olduğuna inanmıyorum.

Fransiz basini Fekir Betise giderken 6-7 milyon brüt maas alacak diye yaziyordu. Bizden sanki o zaman en az 4 milyon net maas ister.

Üst Alt