Nagatomo Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nagatomo Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyidir kötüdür ayrı mesele de 3 aylığına bir futbolcu alınır mı, alınırsa o oyuncudan ne gibi bir verim alabilirsin ki? Adam zaten devre arasını görmedi, takıma alışması 1-1,5 ay geçer... Neyse ya iyice saçmalamaya başladık ciddi ciddi...

Not: Yalanlandıysa güzel haber...

Son düzenleme:
eee hani sol bekin sol ayaklı olmasını istiyorduk 1 haftada ne değişti.Çöpe para atmaya devam etmek istiyoruz anlaşılan linnesi oynatalım paramız cebimizde kalsın daha iyi.

Alp bu aralar konu uçuruyor, bir haber içinde üç yalanlama giriyor, gidişatını hiç iyi görmüyorum.

Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde forum içi sulhu tesis etmek adına kendimi siper etmekten imtina etmeyen bir yönetici olduğum hususunda mütabakata varmaktan müteşekkir olacağımı bildirir iyi forumlar dilerim.

Ya adam en son ne zaman skora etki etmiş kendisi bile hatırlamıyordur böyle bir adamla sadece kendi ligimizde oynadığımız bir sezonda ne işimiz var ben anlamıyorum, Galatasaray'ın beki hücumda etkili olmalı, hiç almasınlar daha iyi.

galatasaraya gelen oyuncuları 1 yaş büyütme fetişinden ne zaman vazgeçecek bu medya çok merak ediyorum sürekli aynı şeyi yapıyorlar ve sadece bize yapıyorlar. adam 31 yaşında gamaspor 32 yaşında yazmış. hani bi de eylülde doğmuş yakın da değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt