GSC Scout - Nahitan Nández - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Formu yükselmişken tekrar gündeme gelebilir. Torreiravari kanat da oynayabilen bir joker. Çok ucuza gelecektir. Ucuz olmasının sebebi ise sakatlık mevzuları.

Opera Anlık Görüntü_2023-12-04_151957_www.transfermarkt.com.tr.jpg

Bu adamın transferi bana hep çok mantıklı geliyor. Hem bek, hem sağ kanat hem de Torreira gibi motor gücü orta saha. Maliyeti de uygun. 12 yabancı olacak sezonda birden çok mevkide oynayabilmesi işimizi de kolaylaştırıyor. 1 mevkide genç bir yatırım denenebilir ekstradan mesela.

Nandez'de tek sorun çok sakatlanmasıydı 2 sezondur orada da azalma görüyorum baktığımda. Bu sezon 2 maçta falan gördüm hala aynı seviyede görülüyordu. Milli takıma da geri dönmüş. Uruguaylı olması takıma adapte olmasını da hızlandırabilecek bir konu.

uruguay menseli gozlem listem de vakti zamanin da bulunan yeteneklerden...

o gunlerden hatirladigim,
uruguay cikisi ilk -hemserisi lucas gibi italya yapacagini bekliyordum-
arj yapti, bayagi cuzi bir miktara,yanilmiyorsam - 3 m $ civari olmasi lazim.
akabinde klasik serie a konvoyuna katildi....

boca da oynadigi son sezon ,akabinde cagliari donemi ilk sezonu -bekledigimin de uzerinde bir sari kart sayisina ulasmasi- , ^negatif buldugum tarafi olmustu... <- bu baglamda -> 20/21 den bugune bu yonunu de duzeltti gordugum kadariyla .

genel tipoloji olarak lucas/vidal familyasi tiplemesinde olsa da, versatile yonu kanimca kendisinin bu familya da alameti farikasi.

kanimca bold bielsa nin sevdigi tipolojilerden oldugundan, ki kendisi dolayli leeds donemi bir iki kez ilgilenmislerdi, tam alacaklardi hoca ayrilisi ile oyuncu italya da mevcut kulubunde oynamaya devam dedi.

velhasil ,

yas aldikca daha iyi olanlardan... son model lucas&vidal .

saygi ve selamlar.

Üst Alt