Nakajima Rekor Bedelle Katar'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nakajima Rekor Bedelle Katar'da

img_920x518$2017_12_25_20_31_32_1347363.jpg

Katar'ın El-Duhail ekibi, Portekiz'in Portimonense takımından Japon futbolcu Shoya Nakajima'yı rekor bonservis bedeliyle transfer etti.

El-Duhail Kulübü, Portimonense'den 24 yaşındaki kanat oyuncusu Nakajima'nın transferinin tamamlandığını duyurdu.

35 milyon euro'ya transfer edilen Nakajima, en yüksek bonservis bedeli ödenen Japon futbolcu oldu.

Daha önceki en yüksek bedelli transferde 2001'de Parma, Roma'dan Japon futbolcu Hidetoshi Nakata için 29 milyon dolar bonservis ücreti vermişti.

Bu sezon Portimonense'de 14 maça çıkan Nakajima, 5 gol attı.

Goal

Artık futbol piyasası öyle bir hale geldi ki pahalı diyemiyorum bile. Nakajima çok iyi futbolcu direk sonuç odaklı oynayan bir kanat/forvet hayırlısı olsun Japon kardeşlerimizin başarılı olmasını isterim

Katar takımı Al Duhail, Japon sol kanat Shoya Nakajima'yı 35 milyon euro bonservisle transfer etti.

Al Duhail'in Shoya Nakajima'yı PSG'ye kiralaması bekleniyor.

ticaret böyle yapılır istatistikler bunu gösteriyor başarılı bir ticaret. övünülmesi gerekir. bizimde suudi bir topçuyu alıp kupada oynatsak pr yapsak o zaman görün arkadaşlar ticareti. nagatomadan en az 17 milyon avro income bekliyorum arkadaşlar.

kimse başkana kızmasın transferler için.Eskiden sadece iyi futbolcuları avrupa külüpleri yüksek bonservis ile alıyordu. Artık orta seviye futbolculara da çin katar vb. gibi ülkeler 30-35m euroları verebiliyorlar.
4-5m euroya çer çöp alınabiliyor artık. kime el atsan 10m çekiliyor en az.

Son düzenleme:
kimse başkana kızmasın transferler için.Eskiden sadece iyi futbolcuları avrupa külüpleri yüksek bonservis ile alıyordu. Artık orta seviye futbolculara da çin katar vb. gibi ülkeler 30-35m euroları verebiliyorlar.
4-5m euroya çer çöp alınabiliyor artık. kime el atsan 10m çekiliyor en az.

peki birader biz satarken neden bu 10ları göremiyoruz..Adam gibi satış yaptığımız tek adam ozan kabak.. ben başkanın alışlarına değil satışlarına kızıyorum..

Üst Alt