GSC Scout - # Nampalys Mendy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Nampalys Mendy

MendyNampalys-132014.jpg

Ekli dosyalar

• d.jpg
    d.jpg
    63.4 KB · Görüntüleme: 130
Moderatör tarafında düzenlendi:
Boş isimlerle uğraşılacağına bas parayı al. Yıllarca bu takımı taşır,taş gibi oyuncu. Tam emin olmasam da Carole ile beraber Fransa alt yaş takımlarında beraber oynadılar.

arkadaşlar bu adam tam ihtiyacımız olan atiba tipi hiç yorulmayan sürekli pres yapan bir oyuncu,eğer alırsak elimiz çok rahatlar ilerde mendy-jose ikilisine geçilirse yüksek tempolu bir orta sahaya geçeriz

son derece kaliteli oyuncu fekat bizim takım böyle transferler yapmaz,sabri,burak,Selçuk ve türevleridir bizim takımın çapı.

İsmi geçtiğinden yeni haberim oldu.. Hadi inşAllah diyelim.

Çok kısa bahsedeyim eğer gelirse uzunca yazarız; Adeta küçük Makelele. Bana göre almamız zor ama alırsak koy tek başına orta sahaya 3 kişilik koşar. 4-5 hücumcuyla oynayabiliriz. Bu ligde bunu çok rahat yapar.

Tanıyan kişilerle konuştum, olumlu konuşuyorlar. Böyle oyunculara ihtiyacımız var inşallah alırız.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orası öylede hava toplarında illaki fark eder...

Bizim takımda hava topu ala bilen oyuncu yok

Esas sorun, ikinci toplari alamayan oyuncularin olmamasi, bana göre. Savunmadan seken bütün toplar rakibe gidiyor, stoperlerin zaten 1.82´nin altinda, rakip forvetlerde cok rahat calisabiliyor. Yaptiklari her hamlenin, olumlu bir pozisyon yaratma ihtimali dogruyor...

Galatasaray öncelik ile orta saha ve forvette, fizik kalitesini ciddi bir seviyede arttirmasi gerekiyor.

Esas sorun, ikinci toplari alamayan oyuncularin olmamasi, bana göre. Savunmadan seken bütün toplar rakibe gidiyor, stoperlerin zaten 1.82´nin altinda, rakip forvetlerde cok rahat calisabiliyor. Yaptiklari her hamlenin, olumlu bir pozisyon yaratma ihtimali dogruyor...

Galatasaray öncelik ile orta saha ve forvette, fizik kalitesini ciddi bir seviyede arttirmasi gerekiyor.

En az 4-5 nokta atışı transfer lazım...

Sağ bek , stoper , dmc , forvet ,sağ kanat...

Bence

Üst Alt