GSC Scout - # Nampalys Mendy - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Nampalys Mendy

Carillo ve bu evladimiz devre arasi 6.5 milyona alirsak, gelecek adina iyi bir yatirim olur. Üstüne de bir forvet kiralanir.

Kesinlikle alinmali bu cocuk. Yakin zamanda sözlemesi bitecek olan en iyi ön libero. Cigersiz bir zenciye ihtiyacimiz var, 11km kosacak biri lazim.

İmkan olsa da şu Nice'in orta sahasını komple transfer etsek.

Koziello-Seri-Mendy

yeni nesil Emre-Okan-Suat

şu an nice'da kiralık,sene sonunda alabiliriz şampiyonlar ligi için.fernando-ndiaye-mendy çok iyi olur ortasaha için.

Leicester'da Ndidi varken düşünülür mü acaba? Bence 6 numara için aranan isim. Seri ile Nice'de oynamıştı sanrıım. Belhanda ile de oynadı diye biliyorum. Transfer dönemi de orada bitmişken denenmeli.

Gomis'in de kuzeniymiş. Mutlaka aracı olacaktır.

Leicester'da Ndidi varken düşünülür mü acaba? Bence 6 numara için aranan isim. Seri ile Nice'de oynamıştı sanrıım. Belhanda ile de oynadı diye biliyorum. Transfer dönemi de orada bitmişken denenmeli.

Gomis'in de kuzeniymiş. Mutlaka aracı olacaktır.
Orta sahamizin boy ortalamasi 1.71 m olur (Mendy-Seri-Belhanda). Hic ama hic zannetmiyorum hoca'nin bu kadar kisa boylu orta saha kurgusu planladigini.

Orta sahamizin boy ortalamasi 1.71 m olur (Mendy-Seri-Belhanda). Hic ama hic zannetmiyorum hoca'nin bu kadar kisa boylu bir orta saha kurgusu planladigini.

MCity takımının orta sahası da inanılmaz uzun değil.. Mendy-Seri-Belhanda özellikle ligde temposu ve tekniğiyle ezer geçer. Kanatlarda zaten Babel gibi uzun isim var.

MCity takımının orta sahası da inanılmaz uzun değil.. Mendy-Seri-Belhanda özellikle ligde temposu ve tekniğiyle ezer geçer. Kanatlarda zaten Babel gibi uzun isim var.
Bizim takim ama senelerdir duran top kabusu yasadi. Bu orta saha ile hic bir macta hava hakimiyeti olusturamazsin duran toplarda. Manchester City dedigin takim 75% oraninda topa sahip oluyor ve oyunu rakip sahaya yikiyor macin buyuk bolumunde. Bizde oyle bir kapasite ve kaliteli oyuncu grubu yok. O yuzden hoca oraya daha kuvvetli ve daha uzun birini aradigini dusunuyorum.

Bizim takim ama senelerdir duran top kabusu yasadi. Bu orta saha ile hic bir hava hakimiyeti olusturamazsin duran toplarda. Manchester City dedigin takim 75% oraninda topa sahip oluyor ve oyunu rakip sahaya yikiyor macin buyuk bolumunde. Bizde oyle bir kapasite ve kaliteli oyuncu grubu yok. O yuzden hoca oraya daha kuvvetli ve daha uzun birini aradigini dusunuyorum.

doğru dizilirsen sorun olmaz bence. Şili Milli takım 1.75 ortalama ile senelerce neler yaptı.. Dediğim üçlü tempo olarak bu ligde çok büyük fark yaratır. ŞL'de eziliriz falan dersen de, Busquets bile gelse zaten şu anda ezilmemiz çok olası.

Üst Alt