Nantes Başkanı: "Ben Arfa Türkiye'ye gidiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nantes Başkanı: "Ben Arfa Türkiye'ye gidiyor"

"Ben Arfa Türkiye’ye gidiyor"

Nantes Başkanı Waldemar Kita, Hatem Ben Arfa Türkiye'ye transfer olacağını iddia etti.

benarfa.jpg

Waldemar Kita, Fransız basınına verdiği röportajda, gazeteci David Phelippeau’nun “Transfer etmek istediğiniz futbolcuyu nasıl tanımlıyorsunuz? Ben Arfa gibi mi?” sorusuna, “Evet ama o Türkiye’ye gidiyor. Elbette onu takımda görmeyi isterdim” ifadelerini kullandı.

“Ben Arfa Turkiye’ye gidiyor” – Gamaspor

Bjk taliscayla uzattı.Oğuzhan var.Bizde o bölgede wesley var. Belhanda alındı.Buraya geliyorsa fener alır gibi.En çok yaratıcı oyuncuya onların ihtiyacı var.

Volkan
Sener Kjaer Skrtel ?
Josef Ekici
Dirar Arfa Valbuena
?

Dirar tutar ve sol bek+ forvet alirlarsa sampiyon olur bu kadro.​

Kesin Galatasaray denen anadoluna takımı taliptir, Sneijder'i yollamak için yapılmadık bıktırma ve yalan haber kalmadı.

Ben Arfa = Lincoln
Sneijder > Lincoln (yetenek + disiplin+ takım sahiplenme de)

Bir eşitlik ve eşitsizlik ile bu tartışmayı sonlandırmak isterim.

Çap mevzusuna girersek çıkamayız zira Dursun bir NOKTA ve çapı yok. Tudor'un ondan daha vizyonsuz olma şansı ise oldukça düşük bu sebeple.

Futbol show ise ben arfa bunun karşılığıdır.

Aziz alır bunu yine galiba. Nani yi istedim gitti aldı. Ben arfayı istiyorum yine alacak diye tahmin ediyorum.

"Ben Arfa Türkiye’ye gidiyor"

Nantes Başkanı Waldemar Kita, Hatem Ben Arfa Türkiye'ye transfer olacağını iddia etti.

benarfa.jpg

Waldemar Kita, Fransız basınına verdiği röportajda, gazeteci David Phelippeau’nun “Transfer etmek istediğiniz futbolcuyu nasıl tanımlıyorsunuz? Ben Arfa gibi mi?” sorusuna, “Evet ama o Türkiye’ye gidiyor. Elbette onu takımda görmeyi isterdim” ifadelerini kullandı.

“Ben Arfa Turkiye’ye gidiyor” – Gamaspor
Kita'nin çantasında tasidigi fanatik gazetesi dikkati çekti.

doumbiayi almislar
Hasan Ali ile uzattilar sanmiyorum sol bek alacaklarini, Kjaer gitmek istiyor galiba.
Bunun disinda Dirari bir iki kere izledim pek bir numarasini göremedim.
Aldilar diyelim Ben Arfa, Doumbia ve Valbuena tabiki iyi bir hücum hatti.
Ama ben Ben Arfa ve Doumbiayi alabileceklerini sanmiyorum, cünkü daha ellerinde Van Persie diye yükü agar bir oyuncu var.

Hasan Ali ile uzattilar sanmiyorum sol bek alacaklarini, Kjaer gitmek istiyor galiba.
Bunun disinda Dirari bir iki kere izledim pek bir numarasini göremedim.
Aldilar diyelim Ben Arfa, Doumbia ve Valbuena tabiki iyi bir hücum hatti.
Ama ben Ben Arfa ve Doumbiayi alabileceklerini sanmiyorum, cünkü daha ellerinde Van Persie diye yükü agar bir oyuncu var.

euroligden sonra aziz köprüleri yakti varini yogunu futbola yatiracagini söylemisti bu yüzden bana süpriz olmaz

Üst Alt