Napoli'den Onyekuru'ya 16 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Babel varken gereksizdi maalesef. O yüzden iyi oldu bence. Ama Babel alınmasaydı 1 yıl daha gelmesini isterdim. Gerçi şu anda bize ilk geldiği gibi beyinsiz haliyle mi yoksa ikinci yarıdaki haliyle mi gelecek gelirse orası da meçhul. Çünkü ilk yarıdaki Onyekuru hoş değildi. Herkes tabii ikinci yarıyı hatırlıyor haliyle ama bir sezonluk bir şey de olabilir bu Garry Rodrigues'in 2017-2018'deki performansını geçen yıl gösterememesi gibi.

Biraz klişe olacak ama 16 milyona onyekurunun bacagini vermezler. Evetron minimum 25 milyon eurodan asagiya birakacagini sanmiyorum. Bence bir yil daha kiralama riskini alacaklardir uzerine bir tik daha katarsa ama satarak ama kullanarak 30 milyon euro kar edebilirler. Onlar icinde iki ucu boklu degnek

Babel varken gereksizdi maalesef. O yüzden iyi oldu bence. Ama Babel alınmasaydı 1 yıl daha gelmesini isterdim. Gerçi şu anda bize ilk geldiği gibi beyinsiz haliyle mi yoksa ikinci yarıdaki haliyle mi gelecek gelirse orası da meçhul. Çünkü ilk yarıdaki Onyekuru hoş değildi. Herkes tabii ikinci yarıyı hatırlıyor haliyle ama bir sezonluk bir şey de olabilir bu Garry Rodrigues'in 2017-2018'deki performansını geçen yıl gösterememesi gibi.
ilk devre sağ kanatta falan oynadı forvet arkası oynadı vs solda oynadığı her maç iyi performans gösterdi zaten Garry de gidince sol kanat tamamen ona kaldı o yüzden siz öyle görmüş olabilirsiniz

ilk devre sağ kanatta falan oynadı forvet arkası oynadı vs solda oynadığı her maç iyi performans gösterdi zaten Garry de gidince sol kanat tamamen ona kaldı o yüzden siz öyle görmüş olabilirsiniz
Yok hocam beyinsizliğin mevkiyle alakalı olduğunu sanmıyorum. Ama dediğim gibi Babel olmasaydı keşke de bunu bir yıl daha kiralasaydık. Ama ikisinin de takımda olup birisinin 34 maçın 28'inde kulübede oturacak olmasına karşıyım.

Bu Napoli benim yeni kıçığım oldu haberiniz ola
Sövmek de istemiyorum amma,
Bu kadar da adilik olmaz.
Ali Koç mu gazlıyor acaba bunları

Üst Alt