NASA Yapay Bulut Üreterek Yağmur Yağdırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NASA Yapay Bulut Üreterek Yağmur Yağdırdı!

ABD'de uzay programı çalışmalarından sorumlu kurum olarak bilinen NASA, bir ilke daha imza atarak Mississippi'de, hidrojen ve oksijenle ürettiği yapay bulutların oluşumu sonucu yağmur yağdırdı.

Bu yeni değil ama yaptılar geçmişte. Ben daha birçok şeyin bulunduğunu ama saklandığını düşünüyorum. Kansere çözüm de bunlardan biri.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yeni değil ama yaptılar geçmişte. Ben daha birçok şeyin bulunduğunu ama saklandığını düşünüyorum. Kansere çözüm de bunlardan biri.

Kesinlikle, ben de kanser ve aids gibi hastalıkların tedavisinin bulunduğunu ama ilaç sektöründeki inanılmaz ranttan dolayı ortaya çıkmadığını düşünüyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kesinlikle, ben de kanser ve aids gibi hastalıkların tedavisinin bulunduğunu ama ilaç sektöründeki inanılmaz ranttan dolayı ortaya çıkmadığını düşünüyorum

Bir de bunlara çözüm bulunursa geriye kalp krizi ve kazalar dışında fazla ölüm seçeneği kalmıyor. Dünya nüfusunu dengede tutmak için de saklanıyor olabilir.

Bir de bunlara çözüm bulunursa geriye kalp krizi ve kazalar dışında fazla ölüm seçeneği kalmıyor. Dünya nüfusunu dengede tutmak için de saklanıyor olabilir.

O da mantıklı, ama diğer yandan baktığım zaman dedemi kanserden kaybettim. İnsanlara böyle bir umut vermek yeni bir hayat sunmaktan farksız, saklıyorlarsa gerçekten en büyük insanlık ayıbıdır

Oruçluyken yapay buluttan yağan yağmur suyu ağzımıza kaçarsa orucumuz bozulur mu ? Bunu çok merak ediyorum acilen cevap versinler...

Eğer masrafı sulama masraflarından daha azsa ilerde tarım dünyası için devrim olabilir.

Allah aşkına NASA şu yağmurlara da el atsın. Resmen çamur yağıyor Bursa'da birkaç aydır. Her taraf pislik içinde.

DXmP-VpW4AAuXJr.jpg

Eğer masrafı sulama masraflarından daha azsa ilerde tarım dünyası için devrim olabilir.

Allah aşkına NASA şu yağmurlara da el atsın. Resmen çamur yağıyor Bursa'da birkaç aydır. Her taraf pislik içinde.
Yani demek istiyorsun ki ABD ırak , afganistan pakistan suriye, vs.. den sonra toz bulutları için nasayı kullanarak kuzey afrikaya da girip oralarıda karıştırsın.

Kendimiz için bişey istiyorsak namerd iz.. Biz buraya kendimiz için değil; Bursanın havasını korumak için geldik... güzel bahane..

Yani demek istiyorsun ki ABD ırak , afganistan pakistan suriye, vs.. den sonra toz bulutları için nasayı kullanarak kuzey afrikaya da girip oralarıda karıştırsın.

Kendimiz için bişey istiyorsak namerd iz.. Biz buraya kendimiz için değil; Bursanın havasını korumak için geldik... güzel bahane..
adamlar bilimi kullanıyorlar bilime inanıyorlar ne yapıyorlarsa da onun sayesinde yapıyorlar.Bir bilim belgeselinde abd savunma bakanlığı sözcüsü dünyadaki gücümüzü bilime verdiğimiz öneme borçluyuz demişti.

Teknolojiyi geliştirip al kullan diye sanamı verecekti?Nasıl bir kafa yapısı bu?Sen elindeki parayı nasıl kullandığını kime sorgulatırsın birisi senin elindeki gücü şuraya kullanacaksın diye baskı yapsa ne düşünürsün?

O yüzden bırakın bu boş beleş lafları kendini geliştir bilime önem ver sende o hale gel.Tembelliğinin,eğitimsizliğinin sebebi abd değil.

Haklısın vecihi... Uyurken dünya böyle görünür..:sleep:
Dünyada petrol kaynaklarını araştırmak için petrol mühendislerinin eline masum bilimci arkeolog kimlik kartı vererek gönderiyolar..
Dünyadan altın toplamak için de ekonomist ve yatırım uzmanlarını tatile çıkan masum turist kimliğiyle gönderiyolar..

Uyan artık vecihi.. Daha gökyüzünde panik filmi çekicen uyan.....o_O

Haklısın vecihi... Uyurken dünya böyle görünür..:sleep:
Dünyada petrol kaynaklarını araştırmak için petrol mühendislerinin eline masum bilimci arkeolog kimlik kartı vererek gönderiyolar..
Dünyadan altın toplamak için de ekonomist ve yatırım uzmanlarını tatile çıkan masum turist kimliğiyle gönderiyolar..

Uyan artık vecihi.. Daha gökyüzünde panik filmi çekicen uyan.....o_O

Ben bunları inkar etmiyorum ki! Senin gibi savunma mekanizması oluşturmuyorum sadece.Adamın gücü var kullanıyor sende anca seyredersin olmadı kınarsın sizin zaten en iyi yaptığınız iş kınamak değil mi?

Kendini abd politikalarından ne kadar izole edebiliyorsun?Edemiyorsun çünkü ne eğitimin var ne bilimin var ne fabrikan var.Bıktık artık bu klişelerden tamer senin bu anlattıklarını yiyecek beyin yoksunları var sen git bunları onlara anlat.

Dünyadan örnek vermişsin adamlar marsta kaynak arıyorlar bunuda dipnot olarak belirteyim.

Not:Mars güneş sistemimizdeki bir gezegendir.(sen şimdi mars'ı da orta doğuda bir yer falan sanırsın diye iliştireyim şuraya dedim.)

Ben bunları inkar etmiyorum ki! Senin gibi savunma mekanizması oluşturmuyorum sadece.Adamın gücü var kullanıyor sende anca seyredersin olmadı kınarsın sizin zaten en iyi yaptığınız iş kınamak değil mi?

Kendini abd politikalarından ne kadar izole edebiliyorsun?Edemiyorsun çünkü ne eğitimin var ne bilimin var ne fabrikan var.Bıktık artık bu klişelerden tamer senin bu anlattıklarını yiyecek beyin yoksunları var sen git bunları onlara anlat.

Dünyadan örnek vermişsin adamlar marsta kaynak arıyorlar bunuda dipnot olarak belirteyim.

Not:Mars güneş sistemimizdeki bir gezegendir.(sen şimdi mars'ı da orta doğuda bir yer falan sanırsın diye iliştireyim şuraya dedim.)
Senin dediğini yapsın marsa uranüse gitsin canımı yesin.. Ne hali varsa görsün....
Ama benim yada bizim ayağımıza dolaşmayan işler yapsın.....

Ama bize düşende bu tip kıydan köşeden sinsice gelip, sonunda ucu bize giren samanaltı opreasyonlara direnenlere destek olmaktır.

Üst Alt