NASA Yapay Bulut Üreterek Yağmur Yağdırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NASA Yapay Bulut Üreterek Yağmur Yağdırdı!

Senin dediğini yapsın marsa uranüse gitsin canımı yesin.. Ne hali varsa görsün....
Ama benim yada bizim ayağımıza dolaşmayan işler yapsın.....

Ama bize düşende bu tip kıydan köşeden sinsice gelip, sonunda ucu bize giren samanaltı opreasyonlara direnenlere destek olmaktır.
Kuru milliyetçi söylemleri geç tamer bu dünyadaki kaynakları tükettikten sonra adamlar bu dünyayı ne yapsın zaten o bu dünyadan gideceği zaman sana yaşanacak bir dünyamı kalacakta ayağına dolaşmasın.

Güç ekonomi lafla sağlanmıyor sağlam temelin olacak meydana çıkıp eyy abd demeyle de olmuyor.Reformlarını yapacaksın her alanda sonra mücadele edeceksin.

Onun dışında turp yiyip portakal bıçaklarsın anca.

Kuru milliyetçi söylemleri geç tamer bu dünyadaki kaynakları tükettikten sonra adamlar bu dünyayı ne yapsın zaten o bu dünyadan gideceği zaman sana yaşanacak bir dünyamı kalacakta ayağına dolaşmasın.

Güç ekonomi lafla sağlanmıyor sağlam temelin olacak meydana çıkıp eyy abd demeyle de olmuyor.Reformlarını yapacaksın her alanda sonra mücadele edeceksin.

Onun dışında turp yiyip portakal bıçaklarsın anca.

Aynı şeyi söylüyoruz, sömürülerden şikayet ediyoruz... Ama tek farkla..

Sen onların dünyanın kaynaklarını sömürülmesine şimdiden razısın. Eyyy abd diyene bile kızıyorsun, ama sömürülmeye ses etmiyorsun.. Reform diyorsun ama, her reform kararına, yenileşmeye ve gelişmeye karşı çıkan yalandan yaygaraların peşinden de ayrılmıyosun.
Ama ben bizimkilere ve bizi ilgilendirenler kaynaklara dokunmasın da, gitsin nerde otlarsa otlasınlar diyorum.. Aramızdaki fark burda ...

Yani ya söylediğinle yaptığın birbirini tutmuyor, yada kasıtlı populizm olsun, bişeylere muhalefet olsunda ne olursa olsun..

O turpla portakala laf edenler kurban olsunlar onlara .. Makarna kömür kalmadı galiba...

Aynı şeyi söylüyoruz, sömürülerden şikayet ediyoruz... Ama tek farkla..

Sen onların dünyanın kaynaklarını sömürülmesine şimdiden razısın. Eyyy abd diyene bile kızıyorsun, ama sömürülmeye ses etmiyorsun.. Reform diyorsun ama, her reform kararına, yenileşmeye ve gelişmeye karşı çıkan yalandan yaygaraların peşinden de ayrılmıyosun.
Ama ben bizimkilere ve bizi ilgilendirenler kaynaklara dokunmasın da, gitsin nerde otlarsa otlasınlar diyorum.. Aramızdaki fark burda ...

Yani ya söylediğinle yaptığın birbirini tutmuyor, yada kasıtlı populizm olsun, bişeylere muhalefet olsunda ne olursa olsun..

O turpla portakala laf edenler kurban olsunlar onlara .. Makarna kömür kalmadı galiba...

Ben onların kaynakları sömürmesine razı değilim o senin düşüncen kişi kendinden bilirmiş işi.Dediğim gibi söylemlere bakmıyorum icraatlara bakıyorum sen istediğin kadar eyyy abd de abd seni ipliyormu ben ona bakarım.

Birde söylemler ile eylemlerin ortak paydası olmalı.Eyyy abd diyorsun ama abd ye tek bir yaptırım girişimin yok tamda burada en başa dönüyoruz çünkü eyyy abd diyebilmen için ekonomin olacak üretimin olacak teknolojin olacak.

16 yıllık iktidarında tek bir fabrika açmamışsın üstüne üstlük olanları kapatmışsın, özelleştirmişsin yenileşme ve gelişmeden bahsediyorsun birde üstüne üstlük bizi buna karşı çıkmakla suçluyorsun güzel komedi gerçekten.

Hırsızlığı önlemek için yasa çıkarttında abd mi engelleyebildi,eğitime adam gibi önem verdinde abd ajanlarıyla gelip okullarınımı yaktı?

Yazımın sonunda şunuda belirteyim yazdıklarımdan zerre birşey anlamayacaksın onun farkındayım bu sana son cevabımdı.

Sana portakal pıçaklarken turp yerken başarılar zaten yapacağın tek şeyinde o olduğunu düşünüyorum.

Ya da pardon sen en iyisi organik hoşaf iç böylece sömürü düzenine emperyalizme en büyük darbeyi vurabilirsin.

Üst Alt