Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ?

Cevap: Nasıl besleniyorsunuz ? Kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

Ben 18 yaşımdan 32 yaşıma kadar ortalama haftanın 5 günü alkol aldım. 6 ay hergün içtiğim oldu aralıksız.

En sonunda şu iki aydır falan baya baya azalttım alkolü. İki haftada bir falan içmeye başladım.

Tabi bunun sonucunda vücut pelteye döndü yıllardır. EvelAllah bünyem sağlamdır. Fizik yerindedir ama hissediyorum. Karaciğer ve kalpte sıkıntı var. Zaten sülale kalp hastası. Fazla yaşamam herhalde. En fazla 65 olur

Beslenmeye gelince et düşkünüyüm, acayip severim. Sebzeyle de aram iyidir.

Evlendikten sonra eşim yağlı yemekleri sevmediği için, yağ olayını azalttım. Şimdi annemlere gidince yemekler acayip yağlı geliyor. Yiyemiyorum.

Genel olarak bakılırsa orta dereceli bir beslenmem ve sağlık hayatım var.

Sigara olayını alkolle beraber aldığım için uzun süre içtim. Şimdi iki haftadır içmiyorum mesela. Hiç canım istemiyor. Sanki sigara içen birisi değilim.

Gündüzleri sigara içmem mesela, canım hiç istemez. Akşamları alkol alırken baya içerim. İki aydır alkolü baya azalttığım için sigara da içmiyorum ve canım istemiyor.

Sigara konusunda bi acayibim.

Sabahları çay ve sigara içmeden kendime gelemem.Yani çay bile içmesem etkiliyor.

cok zor soru!

ben kendim dinamik yasiyorum ve yemeyime cok dikat ediyorum!Haftada 4 gun fitnes yapiyorum ve cok protein bol yemekler yeyiorum.Kirmizi et sirek ,daha cok tavuk eti......!Ama babam diyor her gecen gun hayvana benzemeye baslamisim :D :D

ne yapayim......antremanlardan kastlarim buyuyor ..biceps-43 sm. ; goyuz kafesim(bunu tam TR bilmiyorum :D )-107 sm ;belim 63sm........abe manitalar bayiliyorlar:sgr: :sgr:

Abe SUPERIM.......simdilik!!!! ha-ha-ha....

:sgr:

cok zor soru!

ben kendim dinamik yasiyorum ve yemeyime cok dikat ediyorum!Haftada 4 gun fitnes yapiyorum ve cok protein bol yemekler yeyiorum.Kirmizi et sirek ,daha cok tavuk eti......!Ama babam diyor her gecen gun hayvana benzemeye baslamisim :D :D

ne yapayim......antremanlardan kastlarim buyuyor ..biceps-43 sm. ; goyuz kafesim(bunu tam TR bilmiyorum :D )-107 sm ;belim 63sm........abe manitalar bayiliyorlar:sgr: :sgr:

Abe SUPERIM.......simdilik!!!! ha-ha-ha....

:sgr:

Sakin ol şampiyon :)

43 cm biceps oha. sırf barfixle olacak sey degil kesin birseyler kullanıyor cakal :)

Resmini koysana Deniz. İnanmayanlar var bak. Belki sallıyosun:asd:

Vurdurmadan 20 barfiks çekecek seviyeye gel yine ölç reyis:D

Dimi.

Ben iki üç ay fitness yapayım var ya, acayip bişey oluyorum. Çok çabuk gelişiyor

Yalnız düşündüm de 20 barfiks nedir yaa. 1 tane çekemem şimdi.

Alkolü 2 ay kesince 103 kilodan 97 ye düştüm. Hey gidi bira nelere kadirsin

biceps.jpg

bir iki hafta once bıraktım 3 4 gun icmedim sonra dayanamayıp aldım. 2 yıl 2 gunde 1 paket, 1 yıldırda gunde 1 paket'e cıktım, su an tekrar 2 gunde bi paket'e indim son 1 haftadırda 3 gunde 1 paket durumundayım. yavastan bırakıcam birden bire bırakılmıyo malesef. en basidinden acıyorum son ses poison, icime cekecek bisey olmadan cıldırıyorum, bir formul bulmak zorundayım. madde bağımlısı olmaktan nefret ediyorum.

Sigarayı yavaş yavaş bırakıyorum diyen kişi kendini kandırır. Arada ufak tefek kaçamaklar dışında 8 aydır sigara içmiyorum. Önceden tiryakinin hasıydım, hatta son günler günde iki pakete kadar çıkmıştım. Sonra bir gün karar verdim ve bir anda sigarayı bıraktım. Genelde İlk hafta konsantrasyon ve baş dönmesi olarak semptomlarla boğuşuyorsun, sonra da belirli aşamalarla sigaranın yarattığı daha doğrusu üzerine sindiği semptomlardan kurtuluyorsun. Sadece sigara açlığın tamamen bitmiyor. Mesela bunca zaman geçti aradan, hala arada bir canım sigara çeker. Yapacak bir şey yok, sigaranın yarattığı boşluğu meyve yiyerek gidermeye çalışıyorum.

Üst Alt