Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ?

Cevap: Nasıl besleniyorsunuz ? Kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

Ben bir zamanlar 106 kiloydum.Üniye başladıktan sonra başlayan az zayıflayayım takıntısı şu anda psikolojik birşeye dönüşmüş durumda

73 kiloyum.Vücudumda 10 kilo yağ var.Onu da eritmek istiyorum.Bunun için spor yapıyorum .Sabahları 2 yumurta kepek ekmeğiyle öğlenleri bir tabak makarnayla 2 tonbalığı (light) ve akşamları da 300 gr tavuk tüketiyorum.Ekstra birşey ağzıma koymuyorum.Haftanın üç günü spora gidip yaklaşık 45 dakika kardiyo yapıyorum .Şu anda Hardlinedan bir whey protein tozu ve stacker2 l carnitine kullanıyorum.Kredim yattığında scitec isobest whey protein alıp karnitine devam edecem

artık psikolojik bir durum fakat amacıma ulaşmadan imkansız yaşamam.o yağ 5 kiloya kadar inecek.Kilomu koruyup 5 kilo da yağ yerine kas alabilsem müthiş olur,

kendimi müthiş hissediyorum bu arada.Kesinlikle müthiş.Bırakmayı düşünmüyorum bu alışkanlığımı .

Ayrıca basit şeker içeren hiçbirşey tüketmemeye özen gösteriyorum

Ben bir zamanlar 106 kiloydum.Üniye başladıktan sonra başlayan az zayıflayayım takıntısı şu anda psikolojik birşeye dönüşmüş durumda

73 kiloyum.Vücudumda 10 kilo yağ var.Onu da eritmek istiyorum.Bunun için spor yapıyorum .Sabahları 2 yumurta kepek ekmeğiyle öğlenleri bir tabak makarnayla 2 tonbalığı (light) ve akşamları da 300 gr tavuk tüketiyorum.Ekstra birşey ağzıma koymuyorum.Haftanın üç günü spora gidip yaklaşık 45 dakika kardiyo yapıyorum .Şu anda Hardlinedan bir whey protein tozu ve stacker2 l carnitine kullanıyorum.Kredim yattığında scitec isobest whey protein alıp karnitine devam edecem

artık psikolojik bir durum fakat amacıma ulaşmadan imkansız yaşamam.o yağ 5 kiloya kadar inecek.Kilomu koruyup 5 kilo da yağ yerine kas alabilsem müthiş olur,

kendimi müthiş hissediyorum bu arada.Kesinlikle müthiş.Bırakmayı düşünmüyorum bu alışkanlığımı .

Ayrıca basit şeker içeren hiçbirşey tüketmemeye özen gösteriyorum

nasıl zayıfladın neler yaptın yazabilirmisin?

Caner sana ihtiyacım var ! birşeyler yaz öner et

az yigeceksin kardes zayiflamak icin , bunun baska caresi yok. ben senelerdir ayni kilodayim 78 , doyana kadar yemek yemem hic

Yemedim çok net.Akşamları yoğurt burçak filan takıldım ilk başlarda.Zaten ayda 2 kilo verdim ve vücudum hiç sarkmadı bu yüzden

Sonradan dönüştü takıntıya ama.Düzenli bir diyete direkman başlayamazsınız . bir süre sadece dikkat etmeye çalışın.

şu anda beni gören insanlar şok oluyorlar müthiş bir duygu.Hergün çok zayıflamışsın lafını duymak inanılmaz bir gurur :eek:ks:

Cevap: Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ?

Yaza kadar karbonhidratı kesmeye karar verdim (baktım fazlalıklar artmaya başladı) günlük 60gr dan fazlasına HAYIR!

Üst Alt