Nasıl Bir Olay Sonucu Fatih Terim İstifa Edebilir ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Bir Olay Sonucu Fatih Terim İstifa Edebilir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav herkes Galatasaraylı ama bu takım top oynamıyor. Terim'in eski hocalığı yok. Oyunu doğru okuduğunu da düşünmüyorum. Çağa ayak uyduramıyor. Yaptığı transferler en iyi ihtimalle yüzde 50 tutuyor, kalan yüzde 50'si kazık olarak yıllarca bu takımda devam ediyor. Ben olsam Sabri ile sözleşme imzalardım diyen birisi Terim. Sevenler de camiaya katkıları için seviyor ama artık istifa etmeli.

Etmez,
Ya taraftardır suçlu olan, ya yönetim, ya da transfer yapılmaması. Hatta gününde olduğu vakit PFDK 'nın cezaları açıklama saati ve gittiğimiz ülkenin hava durumunun da suçlu olduğu görülmüştür, geçen maç yenildiğimizde demek ki rotasyon yapmalıymışız demişti şimdi de rotasyon yüzünden kaybettik diyebilir

Bir bakalım bu maçtan sonra da yeni yaratıcı bahanelerini bekliyorum, büyük ihtimalle 2. golü yedikten sonra doğrudan maç sonu bahanelerini düşünmeye başlamıştır

Imkansiz gitmesi. Taraftar istifa derse gider ama taraftar demez ve dememeli. En buyuk efsanelerden birine oyle gitmek yakismaz. Baskan olmuyor hocam deyip yollamali

Imkansiz gitmesi. Taraftar istifa derse gider ama taraftar demez ve dememeli. En buyuk efsanelerden birine oyle gitmek yakismaz. Baskan olmuyor hocam deyip yollamali

Baskan yollarsa, adamin biatcilari hoca kalsa bir türlü sampiyon olurdu deyip yeni hocayi ilk günden elestirirler. Kendilinden gitmesi sart bence. Yoksa simdiki gibi 6 macta 8 puan alan bir hoca gelirse hemen FT geri gelmeli demeye baslarlar.

Etmez eder mi hic. hakem der zemin der oyuncu der taraftar der hic olmadı OCAK der. Niye etsin ki. Her mac 10 pozisyon buluyoruz. Takim catir catir top oynuyor!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt