Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplama


Galatasaray - 39

Fenerbahçe - 34Bu akşam ve yarın iki takımın da galip geldiğini düşünürsek iki takım da Süper Final'e bu puanla başlayacak ((büyük ihtimalle))Galatasaray 6 Galibiyet alırsa, FB'nin ne yaptığına bakmaksızın ŞAMPİYONGalatasaray 5 Galibiyet - 1 Beraberlik alırsa, FB'nin ne yaptığına bakmaksızın ŞAMPİYONGalatasaray 5 Galibiyet alırsa, FB'nin ne yaptığına bakmaksızın ŞAMPİYONGalatasaray 4 Galibiyet - 1 Beraberlik alırsa, FB'nin ne yaptığına bakmaksızın ŞAMPİYONGalatasaray 4 Galibiyet alırsa FB'nin 6 da 6 yapması lazım. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 3 Galibiyet - 1 Beraberlik alırsa FB'nin 6 da 5 yapıp bizi ikili averajda geçmesi lazım. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 3 Galibiyet alırsa FB'ye 5 galibiyet yeter. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 2 Galibiyet - 1 Beraberlik alırsa FB'nin 6 da 4 yapıp bizi ikili averajda geçmesi yada 6 da 5 yapıp puan farkı ile şampiyon olması lazım. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 2 Galibiyet alırsa FB'ye 4 galibiyet yeter. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 1 Galibiyet - 1 Beraberlik alırsa FB'nin 6 da 3 yapıp bizi ikili averajda geçmesi yada en az 6 da 4 yapıp puan farkı ile şampiyon olması lazım. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 1 Galibiyet alırsa FB'ye 3 galibiyet yeter. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYONGalatasaray 1 Beraberlik alırsa FB'nin 6 da 2 yapıp bizi ikili averajda geçmesi yada en az 6 da 4 yapıp puan farkı ile şampiyon olması lazım. Yapamazsa Galatasaray ŞAMPİYON
 
Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan HesaplamaBoldladığım kısım beklediğim sonuç arkadaşlar :)Fener'in işi çok çok zor. Melo falan hikaye. Bence şansımız çok yüksek :)
 
Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan HesaplamaSen hazırlamışsın heralde emeğine sağlık.

Sadece Galatasaray'ın 4 galibiyet 1 beraberlik yapması durumunda Fenerbahçe'nin 6da6 yapması imkansız.
 
Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplamaçok büyük avantajımız var. sadece kendi sahamızdaki maçları kazansak çok rahat şampiyon oluruz.
 
Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplamaİlk 2 haftayı kazanırsak şampiyonluğun garantisini veririm.
 
Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan Hesaplamaiçerdeki ts ve bjk maçlarında da çok zorlandık. hiçbirşey net değil ama çok avantajlı olduğumuzu düşünüyorum
 
Feneri icerde yenelim. Deplasmanda berabere.4 puan.

Trabzon trabzonla bir beraberlik bir galibiyet. Besiktasa bir beraberlik bir maglubiyet. Toplam 9 puan.

Ve sampiyonuz.
 
Ben GS'nin playofflarda mağlubiyet alacağını düşünmüyorum. FB ise bütün deplasmanlarda puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum.
 
Cevap: Nasıl Şampiyon Oluruz - Puan HesaplamaDaha evvel söylendimi bilmiyorum arkadaslar ama eger biz 77 puanla ligi tamamlar ve 1 puan eklenerek 78'e tamamlanip,39 puan ile baslarsak playofflara, fenerde ligi 68'le bitirip 34 puanla baslarsa, ikili averaja falan bakilmiyor, zira puan esitligi durumunda federasyon verdigi 1 puani geri cekiyor ve bu durumda biz geride kaliyoruz.

Yanlisim varsa düzeltin.. :)
 
Üst Alt