Nasri ve Aboubakar'ın Maliyeti Belli Oldu, Sakho da Gündemde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasri ve Aboubakar'ın Maliyeti Belli Oldu, Sakho da Gündemde

Nasri ve Aboubakar'ı transfer eden Beşiktaş'ın stoper gündeminde ise Mamadou Sakho bulunuyor

sakho.jpg

Golcü ve kanat transferinin yanında defansı da güçlendirmek isteyen Beşiktaş’ta savunma için sürpriz bir isim ortaya atıldı. Siyah beyazlı takımın, Liverpool’un Fransız defans oyuncusu Mamadou Sakho’yu kiralamak için hareke geçti.

2013 yılı eylül ayında 15 milyon Sterlin bonservis ücretiyle Paris Saint Germain’den Liverpool’a transfer olan 26 yaşındaki stoper, Amerika’daki sezon başı kampında göstediği disiplinsiz hareketler nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı.

ORMAN KOLLARI SIVADI

Jürgen Kloop’un takımda düşenmediği Mamadou Sakho için girişimlere başlayan Beşiktaş, oyuncunun kiralamak için İngiliz devinin kapısını çaldı.
Nasri’nin transferi için İngiltere’de bulunan Başkan Fikret Orman’ın Sakho’nun transferini de bitirerek takımdaki stoper eksikliğini gidermesi bekleniyor. Mamadou Sakho, geçen yıl Liverpool formasıyla 34 maçta görev aldı ve 2 de gol kaydetti.

NASRI VE ABOUBAKAR'A ÖDENECEK ÜCRETLER

Beşiktaş, Samir Nasri için Machster City kulübüne kiralama ücreti ödemeyecek. Oyuncuya ise yıllık 6.2 milyon Euro verilecek.

Porto'ya ise Vincent Aboubakar için 2.2 milyon Euro kiralama ücreti verilecek. Oyuncuya ise 2.5 milyon Euro ödenecek.

Gamaspor

2 oyuncunun yillik maliyeti yaklasik 11 milyon euro yani? Ohaaaa.

Nasri 6 milyonluk katki yapamaz mumkun degil.

Takimi da bozacak. Herkesle cingene pazarligi yapip 1.5 in altina oynatan bjk Nasri gibi hic bir takimda major etki yapamamis sorunlu bir yetenege 6.2 verirse o takim dagilir.

Son düzenleme:
Talisca'yi da eklersek 3 oyuncu için yaklaşık 13-14 milyon € para verecekler ve bu 3 oyuncuda onların olmayacak. Neresinden bakarsanız bakın saçma sapan bir transfer politikası. Hadi çekirge iki sene sıçradı ama bu sene sıçramaz ve şampiyonluk giderse ortada mal gibi kalırlar ve bütçelerine de ciddi derecede yara alır. Tamam kiralık oyuncu alınır ama bunlar işi abartmis resmen tüm takımı kiralık oyuncularla doldurdu.

Aldıkları isimler kağıt ustunde iyi oyuncular ona birşey demiyorum ama büyük risk.

Bakın göreceksiniz Bjk sene sonu karışır.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Talisca'yi da eklersek 3 oyuncu için yaklaşık 13-14 milyon € para verecekler ve bu 3 oyuncuda onların olmayacak. Neresinden bakarsanız bakın saçma sapan bir transfer politikası. Hadi çekirge iki sene sıçradı ama bu sene sıçramaz ve şampiyonluk giderse ortada mal gibi kalırlar ve bütçelerine de ciddi derecede yara alır. Tamam kiralık oyuncu alınır ama bunlar işi abartmis resmen tüm takımı kiralık oyuncularla doldurdu.

Aldıkları isimler kağıt ustunde iyi oyuncular ona birşey demiyorum ama büyük risk.

Bakın göreceksiniz Bjk sene sonu karışır.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim yönetim bu transfer kafası ile giderse yine 20 puan farkla şampiyon olur bu sekizciler. Hala daha Diarra'yı alıyoruz ama gelemedi bir türlü :red: Onun yanında bir de kaliteli stoper ve santrafor lazım bize. Mevcut kadro kalitesi ile rekabet edemeyiz.

Benim tanidigim Fiko Nasri'ye 6 Milyon vermez. Bu kac yildir izledigi stratejiye uymaz bir kere.

Hem de kiralik bir oyuncuya bu kadar para vermek akil kari degil.

Bizim yönetim bu transfer kafası ile giderse yine 20 puan farkla şampiyon olur bu sekizciler. Hala daha Diarra'yı alıyoruz ama gelemedi bir türlü :red: Onun yanında bir de kaliteli stoper ve santrafor lazım bize. Mevcut kadro kalitesi ile rekabet edemeyiz.

En azından Diarra ve forvet oyuncusu almazsak bizim için şampiyonluk şansı sadece Galatasaray markasının ağırlığından gelir, o konuda katılıyorum. Ama fenerde adı anılan 1-2 oyuncuyu alırsalar bjk yi geçebilirler ağabey o yüzden bjk bu sene öyle ellerini kollarını sallayarak şampiyon olamazlar. Bjk kaliteli isimleri kadrosuna kattı ama ciddi para harcayıp bonservisli oyuncu almadılar ama bu bnce büyük handikap. İşler tersine giderse bjk çok kolay dağılırlar.

Bizim bile en az 2 takviye ile bunlardan daha çok şansımız olur:)

En azından Diarra ve forvet oyuncusu almazsak bizim için şampiyonluk şansı sadece Galatasaray markasının ağırlığından gelir, o konuda katılıyorum. Ama fenerde adı anılan 1-2 oyuncuyu alırsalar bjk yi geçebilirler ağabey o yüzden bjk bu sene öyle ellerini kollarını sallayarak şampiyon olamazlar. Bjk kaliteli isimleri kadrosuna kattı ama ciddi para harcayıp bonservisli oyuncu almadılar ama bu bnce büyük handikap. İşler tersine giderse bjk çok kolay dağılırlar.

Bizim bile en az 2 takviye ile bunlardan daha çok şansımız olur:)
Diarra ve yanında Elmander kalitesinde bir adam gelirse işin rengi değişir ben de katılıyorum lakin stoper de gerekiyor bu takıma. En azından yine Denayer kiralık gelse bu sene için idare eder.

Edit: Ayrıca marka ağırlığı forma ağırlığı vs... konularında Galatasaray'ın eline su dökebilecek bir kulüp yok bu ülkede doğrudur lakin sen yönetim bazında öyle aptalca işler yaparsın ki o bile kurtaramaz seni. (Bkz: 2015-2016 Sezonu)

Diarra ve yanında Elmander kalitesinde bir adam gelirse işin rengi değişir ben de katılıyorum lakin stoper de gerekiyor bu takıma. En azından yine Denayer kiralık gelse bu sene için idare eder.

Edit: Ayrıca marka ağırlığı forma ağırlığı vs... konularında Galatasaray'ın eline su dökebilecek bir kulüp yok bu ülkede doğrudur lakin sen yönetim bazında öyle aptalca işler yaparsın ki o bile kurtaramaz seni. (Bkz: 2015-2016 Sezonu)

Zaten abi yanlışı en başta yaptılar Serdar gibi sürekli sakatlanan vasat bir stopere o kadar para verirseler tabiki stopere ihtiyacımız bitmez ama sanmıyorum o bölgeye oyuncu alacaklarını tabi dediğin gibi anca Denayer olabilir.

Hiç yoktan Diarra ve forvet alsalar bile kafi bence ağabey çünkü bu iki mevki elzem.

O değilde hersene yapılan kadroda mutlaka 1 eksik oluyor çok mu zor arkadaş tüm mevkileri iyi oyuncu almak. Şu takıma 3 oyuncu alsan(kaliteli) bu sene şampiyon olmamız büyük olasılık. Sonra otur izle kuş familyalarını :D:D:D:D

Defansimniz hantal. Basamiyor geri gidiyorlar durmadan. orta saha sorunuda var tabi. Top çalamiyoruz. 2Lİ MÜCadedele kazanamiyoruz

Üst Alt