Nasuhi Sezgin: "Maalesef istifa etmeyeceğiz"


200620161137303671710.jpg

Galatasaraylı yöneticiler Nasuhi Sezgin ve Cengiz Özyalçın, 3-2 kazanılan Antalyaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"ANTALYA'YA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"Agresif bir maç oldu. Ben öncelikle Antalya taraftarlarıan ve Antalyaspor yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bize gösterdikleri yakın ilgi, kardeşlik ve dostluktan ötürü. O teşekkürü bir görev biliyorum."

"KABİR AZABI ÇEKTİM"

"Galatasaray 10 kişi kaldı. Tek şey söyleyeceğim. Galibiyet güzel şey. Son 10 dakikada kabir azabı geçtim. Sen beni görecektin. 10 kişi kalınca ve 2-0'dan 2-2'ye gelince son 10 dakikada açıkçası ne sen sor, ne ben söyleyeyim."

NASUHİ SEZGİN: "BANA GÖRE FAUL DEĞİL"

"Bruma'nın pozisyonu bana göre faul değil ama yapacak bir şey yok. Hocamızın tribüne gönderilmesi sanırım oradaki itirazlardan kaynaklandı. Biz her şeye rağmen kazandık ve galibiyet için gelmiştik. Antalyaspor yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bizi çok güzel ağırladılar."

TARAFTAR PROTESTO HAKKINDA

"Bunu biz biliyoruz zaten. Taraftar maça girmeden önce de protesto etmişti. Taraftar her zaman haklıdır. Çünkü Galatasaray'ın her zaman kazanmasını isterler. Her takım taraftarları ister. Daha önce kaybettiğimiz puanlar oldu. Bu bir yarışma ve devam edecektir."

"MAALESEF İSTİFA ETMEYECEĞİZ"

"Ekonomik durumumuzu düzeltmeye başladık. Bir takım projelerimiz var. Dolayısıyla biz bu işi bitirmeden ayrılmak niyetinde değiliz. Şampiyonluk şansımız devam ediyor. Eğer olmazsa ikincilik halinde Şampiyonlar Ligi'ni hedef alabiliriz. Taraftarlar yönetim istifa desinler ama takımı desteklesinler. Biz maalesef istiya etmeyeceğiz."


Nasuhi Sezgin: “Maalesef istifa etmeyeceğiz”
 
Son düzenleme:
Polat'ın gidişine benzer bir son yaşamadan gitmeyecekler belli oldu. Küfür kıyamet gönderilmeden gitmeyeceğiz demiş herif alenen hatta taraftarla dalga geçer gibi.
 
Açıklama eksik olmuş ben tamamliyim
İstifa felan etmicegiz devletle ilgili işlerimiz var
Nasıl bir operasyon çekildiğini anlayın
 
Sigarayı bırakıp bu heriflerin mezarına işemeden ölmeyeceğim de bu herifler 100 den önce ölmüyorlar, benim yaş 35 beceremezde beni gömerlerse hayrına biriniz bastonla gidip işeyin bunların mezarına
 
biz bu filmi daha önce gördük

Adnan Polat = Dursun

Adnan Sezgin = Nazifoğlu

Şener Şen koşusu yaparak kaçacaksınız
 
Herkes beklesin ve görsün mayıs veya haziran gibi Gs nasıl operasyon yapıldı ozaman net görücez düzenin çarkı güzel işliyor
 
Taraftardan grup halinde dayak yiyen ilk yonetim olaak tarihe gececekler.
Lan siz nasil malsiniz boyle aptalca aciklama mi yapilir, yumusak davranacaksin nabza gore serbet illa dayagin kokusunu mu ezberlemek istiyorsunuz
 
Nasuhi Sezgin: Bizim takım zaman zaman bir takım puanları bilerek kaybetti. Başka taraflardan gelen telkinlerle kaybetti.

ne dyo bu
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt