Nasuhi Sezgin: "Maalesef istifa etmeyeceğiz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasuhi Sezgin: "Maalesef istifa etmeyeceğiz"

Bazı oyuncular olsa niye bekliyorlar ki,hemen müdahale etsinler.Hem futbolcularla dışardan gelen telkinler ne alaka onu da çözemedim.

Elinde somut birsey yoksa, isim vermeden konusursun, ve bir sey de yapamazsin. Gelecek sezon muhtemelen Tudor ile takimda bir revizyon olacaktir zaten. Bir cok oyuncu gidecek, hatta cok para kazanan oyunculardan.

Elinde somut birsey yoksa, isim vermeden konusursun, ve bir sey de yapamazsin. Gelecek sezon muhtemelen Tudor ile takimda bir revizyon olacaktir zaten. Bir cok oyuncu gidecek, hatta cok para kazanan oyunculardan.

Adam diyor ki hatır şikesi yaptık , BJK başkanı rica etti biz de şampiyonluğu hediye ettik.

Aynen benim kastetmek istediğim buydu,en korkutucu ihtimal bu ki senle daha önce konuşmuştuk bunu.

Aziz Yıldırım'a gülüyorduk gitmem deyince ne farkı var bununla? Aslında gündem bu konu olmalıydı, çok kötü yönetimler gördükte taraftarla aklınca dalga geçmeyi cesaret eden yönetimi ilk defa görüyorum.
Aziz kongreden üstün bir adam orada yalnız herkesi kendi ayarladı etti. Saran gibi adamı ihraç ettirdi kulüpten.

Bizde o tarz bir yapı yok çıkıp birilerinin siz kimsiniz demesi lazım.

~~~Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür~~~

Aynen benim kastetmek istediğim buydu,en korkutucu ihtimal bu ki senle daha önce konuşmuştuk bunu.

Milyonlar kazanan hic bir futbolcuya, cik su maci kaybet diyemezsin. Bu olayi gizleyemezsin de.

yoo..

gayet de hükümet takımı başşşakşehir'e bilerek yenildik diyor..

hatır şikesi yani..

Sikeyi yöneticiler yapar ama futbolcular ve teknik direktörler uygular. 70´lerde degiliz, futbolcular cikip küme düsecek arkadaslarina hatir sikesi yapsin.

Aziz kongreden üstün bir adam orada yalnız herkesi kendi ayarladı etti. Saran gibi adamı ihraç ettirdi kulüpten.

Bizde o tarz bir yapı yok çıkıp birilerinin siz kimsiniz demesi lazım.

Biz kendimizi farklı görüyoruz ama öyle değil orada Aziz'in üye yaptığı tayfa var ona güveniyor, bizde de liseliler var bu yönetimin güvencesi de bunlar. Niye Polat tekme tokat yollandı da bunlara kimse ağzını açmıyor.

Son düzenleme:
Biz kendimizi farklı görüyoruz ama öyle değil orada Aziz'in üye yaptığı tayfa var ona güveniyor, bizde de liseliler var bu yönetimin güvencesi de bunlar. Niye Polat' tekme tokat yollandı da bunlara kimse ağzını açmıyor.
Bu adamın arkasında duracak kimse olduğunu çok düşünmüyorum duruşu yok bir kere adamın.

Bariz hükümet desteği var ve bence kendi ceplerine de para girecek bir şekilde rant, ihale vs.

Başka türlü böyle vasıfsız bir adam duramaz bunca mallıklarına rağmen.

Orada herkes Azizin tayfası yalnız karşı çıkanları kovdurdu zamanınd.

Nasuhi Sezgin o sözler ile sorumlugu kendisinden atip, takimi sucluyor. Muhtemel olan sudur ki, takimda oyuncular uzun süre alacaklarini alamadilar. Ki bu cok oluyor bizde. Muhtemelen takimi bu konuda örgütleyen, yöneticilere baski yapan agir baslar vardir. Nasuhi Sezgin´in kast ettigi, muhtemelen takimda bazi agir baslarin örgütlemesi ile, takimin bazi maclarda istenilen effortu göstermemesidir. Yani bir nevi bilerek puan kaybetmesidir.

Üst Alt