Nasuhi Sezgin: "Selçuk harikaydı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasuhi Sezgin: "Selçuk harikaydı"

87cf0673500f4e7c8b875cf95e5131de.jpeg

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, 2-0 kazanılan Konyaspor maçının ardından Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e açıklamalarda bulundu.

Nasuhi Sezgin, "Çok mutluyuz, güzel bir maç oldu. İlk devre biraz durgundu aslında. İkinci devre bizim takım klasik oyun stiline başladı. Gomis yine muhteşemdi. Bütün takım iyiydi. Selçuk'a çok sevindim, iyi bir oyun çıkardı. Milli takımdaki oyununu da beğenmiştim, bugün de harikaydı. Fenerbahçe derbisine hazırlanacağız. Yönetim, taraftar, camia herkes mutlu. İnanıyorum ki bu sene bu işi iyi götüreceğiz" diye konuştu.

galatasaray.org

Yahu benim anlamadigim neden herkes selcugu ovmek icin yer ariyor yada selcuk ozelinde konusmak icin birbirleri ile yarisiyorlar bugun selcugu gectim sahanin her yerinde olan fernandoya tek bir laf yok ama selcuk efendiye gelince eline yuzune bulastirmadan 2 pas verebildi diye goklere cikartiliyor bu isin boku cikti artik

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Omuz atarak topu kazandığı bi pozisyon var gözlerime inanamadım. Demek isteyince ikili mücadeleye girebiliyormus.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt