Nasuhi Sezgin: "Yönetim olarak dik duracağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasuhi Sezgin: "Yönetim olarak dik duracağız"

E0Bc2idhSESnAYTR5AVyYQ.jpg

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, istifa etmek gibi bir düşünceleri olmadığını ifade ederek, “Yönetim olarak dik duracağız ve Galatasaray’ı iyi yerlere getireceğiz” dedi.

Süper Lig'de Şampiyonlar Ligi umudu tükenen Galatasaray'da oklar yönetime çevrilmiş durumda. Sarı-kırmızılı taraftarlar, Başkan Dursun Özbek ve yönetimin istifasını isterken, Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ise böyle bir düşünceleri olmadığını sadece açıkladı:

Bu işler görüldüğü kadar kolay değil. Yönetim olarak dik duracağız ve Galatasaray'ı yeniden iyi yerlere getireceğiz. Bazı şeyler sadece yazmak, konuşmak veya anlamsız tenkitlerle olmuyor. Galatasaray önündeki önemli projelerini hayata geçirmelidir. Üstlenmiş olduğumuz görev zor ama yapılmayacak bir iş değil. Bu işi bitirip, Galatasaray'ı her zaman olduğu gibi yeniden iyi yerlere getireceğiz. Yönetim olarak istifa etmek gibi bir düşüncemiz bulunmuyor.”

AMK

PORTAL HABERİ

2 senede nereye getirdinde iyi yerlere getieecegiz diyorsun. Emir geldiginde maclari satarak mi iyi yerlere getieeceksiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

:dejection::dejection::dejection::dejection::dejection::dejection::dejection:

:kick::kick::kick::kick:

:sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::sopa:
:tekme: :tekme: :tekme:

Bir tanesi çıksa

"Sayın Galatasaraylılar durumumuz çok kötü. Çok zor durumdayız. Bunları atlatmamız için zaman lazım. Bir kaç sene güçlü kadro, şampiyonluklar beklemeyin." dese iddia ediyorum taraftarın çoğu sesini çıkarmaz.

Ama bunlar utanmadan umut dağıtıyorlar; teknik direktörleri harcıyorlar.

Bir tanesi çıksa

"Sayın Galatasaraylılar durumumuz çok kötü. Çok zor durumdayız. Bunları atlatmamız için zaman lazım. Bir kaç sene güçlü kadro, şampiyonluklar beklemeyin." dese iddia ediyorum taraftarın çoğu sesini çıkarmaz.

Ama bunlar utanmadan umut dağıtıyorlar; teknik direktörleri harcıyorlar.
Bunu söyleye bilecek dik duruşları yok galiba

Bu kadar mal nasıl bir araya gelmiş. Müthiş bir başarı bu kadar gereksiz adamı bulup bir araya getirmek, bunu ancak Dursun becerebilirdi zaten.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Geber serefsiz. Orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtalik mallari sizi. Hain kere hainsiniz. Yalaka kere Yalakasiniz. Mac sattiniz. Bugün mac satan, yarin colugunu cocugunu esini dostunu satar, serefsizler.

Üst Alt