Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımının smaçörü Natalia Hanikoğlu ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Rus asıllı Türkiye vatandaşı olan Natalia Hanikoğlu, kariyerine Rusya'da başladı. CSKA Moskova takımında profesyonel olan Hanikoğlu, Rusya'da Odinsova, İtalya'da Ancona'da oynadıktan sonra Türkiye'de Kocaelispor'a transfer oldu. Bu süreçte Türkiye vatandaşlığına da geçen Natalia Hanikoğlu daha sonra Eczacıbaşı'nda forma giydi. Eczacıbaşı'ndan sonra Dinamo Moskova ve Beşiktaş'ta oynayan Hanikoğlu voleybola bir sene ara verdikten sonra Eczacıbaşı Zentiva ile kariyerine devam etti. Natalia Hanikoğlu son olarak geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımındaydı.

1975 doğumlu ve 1.89 boyunda olan Natalia Hanikoğlu'nun smaç yüksekliği 3.08, blok yüksekliği ise 3.02 metre yüksekliğinde.

Natalia Hanikoğlu'na Galatasaray forması ile başarılar dileriz.

B_7a1a2b8cbc27b4813a44c7eaac663472.jpg

Cevap: Natalia Hanikoğlu Galatasaray Medical Park'ta

Milli takımımızın değişmez ismiydi gençken. Bayağı yaşlıymış ama çok iyi bir voleybolcu. :)

BU geçmiş zamanda eczabasında oynayıp türk olan natalia mı ?

amanın. resmi sitede haberi gördüm ve ağzım açık kaldı. vay anasını be. zamanında ne izlerdik biz bu Natalia'yı.

Anaaa Natalia!2003'teki Avrupa Şampiyonası'nda bile Ankara'dayken izliyordum.Demek hala oynuyormuş da bize bile gelmiş.Hoşgelmiş:)

Eczacıbaşı'ndayken estirirdi ama işi bitti artık bence. Ama yine de tecrübesiyle takıma katkısı büyük olacaktır.

Hayırlı olsun. Umarım faydalı olur. Kalitesi tartışılmaz. Yeni pasörümüzle iyi işler çıkaracağını düşünüyorum.

vay be. voleybolu sırf bu abla için izlerdim. aşıktım valla. iyi olmuş gelmesi.

Vay arkadaş! Benden sadece bir yaş küçük.Smaç yüksekliği 3.08, blok yüksekliği ise 3.02 metreymiş. Biz 10 cm yükselemiyoruz.:asd:

önceden bi Natalia bide Neslihan'ı tanırdım :D geçte olsa Natalia artık bizde :D

Eskiden Natalia'ya aşık olan baya bir kişi varmışız. :D

2003'teki efsane kadronun Neslihan ile birlikte en önemli parçasıydı. Eski formundan çok uzak olsa da katkı vereceğini düşünüyorum.

Üst Alt