Nations League Final | Portekiz 1-0 Hollanda | MS | 9 Haziran | Şampiyon PORTEKIZ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu UEFA Rus başkanı geldiğinden beri rezalet şeyler çıkartıyor.

Maksat ben yaptım yeni şeyleri getirdik havasında.

İnanılmaz sinir edici ve anti futbolcu kimliği var adamın. National League....2024de şampiyonlar liginin yeni saçma düzeni....

nations league a yi kazandilar. total'de a-d yi kazananlar aralarinda playoff oynayacaklar Finallere katilmak icin. Tek anlamadigim.
ATIYORUM portekiz grubunda ilk ikiye girip playoffu aliyor.
Bunlarin yerine kim katilacak? Grup 3.sü mü yoksa nationsleague finalisti mi
Hat sich ein Nations-League-Gruppensieger schon über die normale EM-Qualifikation das EM-Ticket geholt, geht das Startrecht für das Playoff an das nächstbeste Team in der Division oder, sollten alle Mannschaften aus dieser Division bereits qualifiziert sein, sogar an ein Team aus der nächstschlechteren Division über.

Eger Nations League gruplarindan birinde birinci olan bir takim elemeler üzerinden turnuvaya gider ise, turnuvaya giden bu takimin bulundugu ligde olan takimlardan o ligin grup birincilerinden sonra en iyi sonucu alan takima geciyor playoff hakki. Eger bir ligin tüm takimlari eleme üzerinden turnuvaya gider ise bir alt ligde grubunda birinci olamadigi icin playoff hakki kazanamayan ama birinci olan takimlar sonrasi o ligin en iyi sonucunu elde etmis takima devroluyor playoff hakki.

Son düzenleme:
Anlamsız hazırlık macındansa resmi bir kupanın oldugu turnuvayı tercih ederim bence güzel oldu seyirci her zaman kupa görmek ister.

Üst Alt