Navarro: "Böyle taraftar görmedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Navarro: "Böyle taraftar görmedim"

Cevap: Navarro: Böyle taraftar görmedim

Panathinakios taraftarı malesef Yunanistan'da çok ezilen bir taraftar grubu. Özellikle Olympiakos kulübünün futbolda 1997'den beri şike ve politik ilişkilerle kurulu bir hegemonya elde etmesinden sonra Panalılar futboldan soğup basketbola yöneldiler.

Bilindiği üzere Olympiakos 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 yıllarında futbolda şampiyonluklar elde etti. (Panathinakoslular için felaketlerle geçen yıllar) Bir çok kez Panathinaikos kulübü bu şampiyonluklarla ilgili soruşturma talep etti ama malesef sonuç elde edilemedi. Sadece Olmpiakos'on pilot takımı Volou 4. kümeye düşürüldü. Yaşanan bu haksız rekabet ve bir tarafa dayalı kirli ilişkiler iki takım arasını çok gerdi. Bir çok karşılaşmada iki takım taraftarları arasında çok ciddi çatışmalar yaşandı. Hani bir zamanlar Türkiye ile Yunanistan arasında bir husumet vardıya emin olun bu husumet Olympiakos-Panathinaikos arasındaki husumetin yanında çok masum kalır.

Panalılar basketbolda en azından Olympiakos karşısında ezilmiyorlar, ve ezilmemek içinde ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar. Evet aslında onlar manyak ama onları birileri manyak yaptı bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

Ben zaten pislik olduklarını düşünüyorum demek istemedim arkadaştan alıntı yapmıştım Barca maçının görüntülerini izledim korkunç bir atmosfer var ben daha önce benzerini görmedim açıkcası sonuçta 40 yıllık bir taraftar toplulugu organizeler doğal sonuç bu noktada bizim dün en fazla 2000 organize seyircimiz vardı kalanlar dağınıktı ayrıca gördüğüm kadarıyla namı yürümüş bir topluluk bunlar bizim daha çok ekmek yememiz lazım bu seviyeye gelebilmek için ( baskı anlamında) siz olaya hakim görünüyorsunuz ne dersiniz Pana seyircisi mi dün ki Bizim seyirci mi?

Cevap: Navarro: "Böyle taraftar görmedim"

pana taraftarıda muhteşem ama maça bizim kadar etki ettiklerini düşünmüyorum...dün resmen taraftarda basketbol oynadı...maça takımı resmen biz ortak ettik...o videodaki taraftar dan daha etkiliydik,onların tek farkı meşale yakmaları

valla navarro bende görmedim böyle atmosfer fb maçları oluyordu ama bu atmosfer fb maçlarındakinden daha iyidi şöyle yabancı forumlara baktımda partizan ve pana taraftarları bayağı kıskanmış takdir etmişler yaptığımız şovları

GSC olarak organize olmaliyiz bizde , Hep uAdan bekliyoruz ama bizde taraftariz. surda 10000-15000 üye en az 150 kisi dün bende oradaydim demesi gerekirdi.

Site Modlarina duyurulur. organize olarak bilet almaliyiz. Avrupa icinde yapilabilir. Zamanim oldukca ve maddi olarak mümkünse bende Almanya maclarina katilirim

dün bende oradaydım : )

Euroleague Gözlemcisi : Takımları Sahada 20 sayı geride Ama onlar 30 sayı öndeymiş gibi sevinç içinde coşku içinde destek veriyorlar. GALATASARAY böyle olağanüstü bir taraftar grubuna sahip olduğu için çok şanslı. Bir ara taraftara eşlik etmemek için kendimi zor tuttum , ultrAslan Dünyada görmüş olduğum en iyi taraftar grubudur ... !

NTV Spor bu haberi çarpıtarak vermiş , keşke elimde linki bulabilsem , adamlar resmen Barca oyunucularını öldüregimizi ima etmiş hırbolar , Halbuki ÜLKER-Barca maçındaki pislik taraftardan hiç bahsetmediler

Panathinakios taraftarı malesef Yunanistan'da çok ezilen bir taraftar grubu. Özellikle Olympiakos kulübünün futbolda 1997'den beri şike ve politik ilişkilerle kurulu bir hegemonya elde etmesinden sonra Panalılar futboldan soğup basketbola yöneldiler.

Bilindiği üzere Olympiakos 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 yıllarında futbolda şampiyonluklar elde etti. (Panathinakoslular için felaketlerle geçen yıllar) Bir çok kez Panathinaikos kulübü bu şampiyonluklarla ilgili soruşturma talep etti ama malesef sonuç elde edilemedi. Sadece Olmpiakos'on pilot takımı Volou 4. kümeye düşürüldü. Yaşanan bu haksız rekabet ve bir tarafa dayalı kirli ilişkiler iki takım arasını çok gerdi. Bir çok karşılaşmada iki takım taraftarları arasında çok ciddi çatışmalar yaşandı. Hani bir zamanlar Türkiye ile Yunanistan arasında bir husumet vardıya emin olun bu husumet Olympiakos-Panathinaikos arasındaki husumetin yanında çok masum kalır.

Panalılar basketbolda en azından Olympiakos karşısında ezilmiyorlar, ve ezilmemek içinde ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar. Evet aslında onlar manyak ama onları birileri manyak yaptı bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

katılıyorum benim de yunan bi arkadaşım var. futboldan soğumuş hepsi, ama basket maçlarında soyunmaları, bağırmaları ve bunların dışında da elleriyle ve vücutlarıyla aynı anda aynı hareketleri yapmalarıda salondaki görselliği daha şık hale getiriyo

Gurur duydum taraftarimiz ve takimimizla.muhtesem bir macti.canlari sagolsun.mucadeleleri yetti bana.futbol.takimimiz da boyle olur insallah.

Avrupa'da isim yapmış şöhret kulüplerin basketbola yatırım yapmalarının Avrupa basketbolunu ileri götüreceğini savundu.

Galatasaray adını bütün dünyanın bildiğini ancak basketbolda da bu ismi duymak istediklerinin belirten oyuncu kurucu

Taraftar bi yana da asıl şu sözler şımarttı beni ya sizi?

bizim taraftar gerçekten çok ateşli.. özellikle salonda son yılların en iyi performanslarına imza atıyoruz.. kskdan aldık bayragı artık kimseye vermeyiz..

Üst Alt