Nazan Öncel / Durum Şarkıları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nazan Öncel / Durum Şarkıları

En yeni Nazan Öncel albümü. Dün piyasaya çıktı. Ancak bir süre digital ortamlarda olmayacak. Sadece cd olarak müzik marketlerde. Bu sıralar pek görmediğimiz bir pazarlama stratejisi. Siparişi verdik. Geliyor.

Şarkıların isimleri:

1) Girizgah

2) Umut

3) Kimler Gelmiş

4) Siyahlar

5) Bana Bir Sen Yetersin

6) Yaniler

7) İllegal

8) Mükemmel Kusur

9) Kısa Çöp

10) Ben Bir Küçük Harfim

11) Gezgin

12) Kuşlar Da Gitti

İlk klibi Manuş Baba ile düeti, Kimler Gelmiş şarkısına çekmiş.

YouTube

jyML1g.jpg

oO528o.jpg

şarkııyı öylesine söylemiş gibiler.duyguyu aktaramamıslar.şarkı fena değil ama nakarat daha canlı kanlı olmalıydı.niyeyse 2.bölümde nakarat hareketleniyor.pazarlama stratejisine gelince birileri birilerinden belki fikir kapmıstır : )

bu yoklukta yine de cok iyi

Halk ozani.
Severek dinliyorum

Çok doğru bir tespit. Nazan Öncel, Sezen Aksu, Candan Erçetin'in ozan olduklarını ben de kabul ediyorum. Üçünün de popülist eğlencelik piyasaya yapılmış çıkış şarkıları oluyor -ki onlarda da iyi sözler oluyor çoğu zaman - ancak albümde duyulmamış popüler olmayan şarkılarda çok güzel sözler var.

Dünden beri bütün gün dinliyorum. Daha önce Nazan Öncel dinlemediyseniz bu albümle dinlemeye başlamayın. Sizi "Sokak Kızı" albümüne alalım.

Nazan Öncel dinlemeyi seviyorsanız, sizi sürpriz bekliyor.

"Şarkılarda bağlama çok kullanılmış."

Dinledikçe alışıyorsunuz ama ilk dinleyişte acayip geliyor.

Ses her zamanki güzellikte. Ninni söylese sabaha kadar dinlerim. Kısacası 8/10 puanlık bir albüm.

Alın, dinleyin. iTunes'ta satışa bugün çıktı.

Nazan Oncel adlı sanatcının Durum Şarkıları albumu Apple Music’te

Üst Alt