NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı

Batı Konferansı çok zorlu bu sene. Sezon başı kesin konuşmak ne kadar doğru tartışılır. Ama OKC'nin Philly maçındaki oyun şablonuyla playoff yapması ancak Westbrook'un mucizeler yaratmasına bakar.

Beyler NBA´nin istatistik sitesine ne oldu, nba dot com... Bu ne aga, 10 seviye asaga mi indi bu site. Detayli istatistikler, görseller, skorlarin videolari bulunuyordu, bende onlarin analizini yaparken geliyordum geceleri. Bu nedir yahu. Nereden bakacam ben simdi blake griffinin 24 feeten yüzde 5 isabet ile attigini. yaziklar olsun. lanet olsun silver ve capsiz yönetimine. 2016´dan alip, 80 lere göndermis ligi.

Bu arada finix sunsun head kocu Eearl Watson olmus. Bir cacik olmaz bu sene de bunlardan. Earl Watson ancak 150 yuroluk kadroya, 50 milyon yuroluk basketbol oynatabilen bir hoca.

Beyler NBA´nin istatistik sitesine ne oldu, nba dot com... Bu ne aga, 10 seviye asaga mi indi bu site. Detayli istatistikler, görseller, skorlarin videolari bulunuyordu, bende onlarin analizini yaparken geliyordum geceleri. Bu nedir yahu. Nereden bakacam ben simdi blake griffinin 24 feeten yüzde 5 isabet ile attigini. yaziklar olsun. lanet olsun silver ve capsiz yönetimine. 2016´dan alip, 80 lere göndermis ligi.

YAHOO dan bakabilirsin.detaylı bilgi veriyorlar.

Boston koyup geçecektir.

nZsUdC8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt