NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı

[FONT=&quot]KD, bu yıl max.kontratın altında yaptığı kontratla ilgili konuştu :

[/FONT]
[FONT=&quot]''Benim param ve benim kontratım.Bununla ne istersem yapabilirim.''

[/FONT]
[FONT=&quot]KD: Shaun, Andre, Steph hepsi değerlerinden az kazanıyorlardı.Onların hak ettikleri paraları kazanması lazımdı.[/FONT][FONT=&quot] Böylece kazanacağım parada biraz geri adım attım.Bu takımı ve birlikteliği devam ettirmek istedim.

[/FONT]
DG8IMtJWAAEm70y.jpg
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

Kimse mi izlemiyor?
Gerçi uykusuz kalmaya değecek bir maç olduğunu düşünmüyorum, önceki sezonlara göre daha sert savunma var ancak üçlükten başka birşey göremiyoruz sahada.
Curry’nin takımı şu ana kadar daha ciddiye alıyor gibi, daha sert oynayıp farkı açıyorlar, daha sonra vites düşürüp LeBron takımının yetişmesine izin veriyorlar sürekli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimse mi izlemiyor?
Gerçi uykusuz kalmaya değecek bir maç olduğunu düşünmüyorum, önceki sezonlara göre daha sert savunma var ancak üçlükten başka birşey göremiyoruz sahada.
Curry’nin takımı şu ana kadar daha ciddiye alıyor gibi, daha sert oynayıp farkı açıyorlar, daha sonra vites düşürüp LeBron takımının yetişmesine izin veriyorlar sürekli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artık nba deki normal kabul edilen oyun stili böyle hocam , boş adamı(boş adam yarat) bul 3 sayıyı bulsun üzerine kurulu bütün sistem eskisi gibi high post low post p&r filan kalmadı , hızlı hücumda alley opp yada üçlük üzerine kurulu yani bununda doğal olarak buraya yansıması normal.

Üst Alt