NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2016/17 Sezonu Maç Takip Başlığı

Rondo - Wade - Jimmy

Aslanlar gibi geliyoruz bu sezon. #SeeRed :ka21:
miami-heat-chicago-bulls-meme.jpg

NYK çöp.Sakatlık yaşamasalar bile playoff zor gözükuyor.Savunmaları bizim Galatasaray'ın savunmasından berbat.Adamlar set hücumunda fast break sayısı yediler :asd22:
GSW böyle pota altını Allah'a emanet bırakırsan işte olacağı buydu.Yine de normal sezonda öyle böyle 1. 2. bitirirler ama playoff başlayınca o pota altından çok çekecekler.İlk turdan bile gidebilir eğer sağlam pota altı olan bir takımla eşleşirlerse.Mesela direkt Orlando maçlarına mağlubiyet yazın GSW için.Atlanta'da büyük ihtimalle içlerinden geçer.
Portland Utah gibi bir rakip karşısında iyi başladı gerçi Utah'da 2 önemli eksik vardı.
İlk 3 maçta 3 MVP adayı da çok iyi istatistik yaptı.Özellikle Lillard bayağı iyi kasmış.Bu sene rekor sayıda triple-double görebiliriz.

Fil ceksın beyin naptigini anlamlandiramiyorum. Lopezi verip roseu alacağına fadan rondoyu alsa daha iyiydi. Güzel skorerlerin olduğu takımda rondo güzel is yapardı. Lopez de potayi korurdu.

Rondo, lee, melo, porz, lopez

Bildigimiz kemik kadrolu OKC den eser kalmadi. Kadro iyi bile olsa senelerdir ayni oyuncularla oynuyorlardi. Bu sene PlayOff basari olur onlar icin.
GSW nin de biraz zamana ihtiyaci var. Zaten iyi olan kadrolarina bir iki yan parca ekleselerdi uyum sıkıntıları olmazdi ama kadrolarina bir superstar eklendi. Haliyle mukemmel bir takim olacaklar ise biraz zamana ihtiyaclari olduğu cok acik.
Ayrica SanAntonio nun LeBron'u final seviyesinde durdurabilecegini sanmiyorum, onun icin GSW nin kendini bulması lazim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GS derken Galatasaray ya :D Maç izliyoruz hemen hızlıca yazıp kaçtım :asd22:
Kadro berbat berbat.Westbrook'tan başka oynayan yok.Bugün İyi aldırdı maçı 2 sayı geride girdi son dkya OKC West'in bulduğu 4 sayıyla öne geçtik.Böyle giderse adam Jordan'ı geçer.Ama yanına adam lazım.Takımda şutör diye oynatılan adamlar ft'yi airball atıyor.OKC bi Davis hamlesi falan yapsa müthiş takım olabilir.West-Oladipo-Roberson-Davis-Adams

GS derken Galatasaray ya :D Maç izliyoruz hemen hızlıca yazıp kaçtım :asd22:
Kadro berbat berbat.Westbrook'tan başka oynayan yok.Bugün İyi aldırdı maçı 2 sayı geride girdi son dkya OKC West'in bulduğu 4 sayıyla öne geçtik.Böyle giderse adam Jordan'ı geçer.Ama yanına adam lazım.Takımda şutör diye oynatılan adamlar ft'yi airball atıyor.OKC bi Davis hamlesi falan yapsa müthiş takım olabilir.West-Oladipo-Roberson-Davis-Adams
Benim yorumu yazdiktan sonra Gs derken bizim takimi kastettigini anlamistim ama o kadar seyi yazdiktan sonra gondereyim artik dedim bu saatte. :D

Okc'ye gelirsek Westbrook'a birsey olursa Lakers'in son yillarina donerler bu kadroyla. Kesinlikle adam lazim Westbrook'a eslik edebilecek potansiyelde.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt