NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basın vs şuan dediğin gibi New York’a pompalıyorlar. Am yine de alma ihtimalimiz hiç az da değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Valla artik New York alsin. Hafizam yaniltmiyorsa son 20 yilda filan ilk 5den sadece 1 defa secti. Cleveland 3 defa 1. siradan cekti. Bulls ya 2 ya da 3 defa 1. secti. Suns yillardir ilk 5den oyuncu seciyor.

Üstte bi arkadaş LAL Playoff yapamayacak demişti. Katılıyorum.
Rajon rondonun 3lüğünden medet uman takımdan cacık olmaz. Zaten önlerimde rockets ve warriors maçları var. Her ne kadar evde olsa da tokatlanacaklar.

Şu da var hadi diyelim 8. Oldun bala, gsw 4-0 ile rencide edecek. Gerek yok tanking yapsınlar.

Üstte bi arkadaş LAL Playoff yapamayacak demişti. Katılıyorum.
Rajon rondonun 3lüğünden medet uman takımdan cacık olmaz. Zaten önlerimde rockets ve warriors maçları var. Her ne kadar evde olsa da tokatlanacaklar.

Şu da var hadi diyelim 8. Oldun bala, gsw 4-0 ile rencide edecek. Gerek yok tanking yapsınlar.
Ben yapamayacak galiba manasında bir soru sormuştum beni nba izlememek basketbol bilmemek le itham etmişler di lebron fanboyları

Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt