NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lakers takas yapıp şutör almadıktan sonra hiç bişey yapamaz.Lebron topu eline aldığında etrafında hiç bi şut tehditi yaratan adam olmadığı için bütün savunmalar gömülüyo ve boş pozisyon bulsalar bile sayı bulamıyolar.

C.Paul'ün bu kadar millete artislenmesine anlam veremiyorum.Ulan göt kadar adamsın neyin tribine giriyon herkese bi dayılanma.Temiz bi dayak yiyecek bi gün de bakalım ne zaman.

Zaten güzel maç oluyordu kavga aksiyon falan da olunca pazar sabahın köründe izlediğime değdi doğrusu. Lebron kötüydü baya yav..

Houston a bastım paraları murat lakers Show yapar dediğinden sonra.

Gsc üyesi bukadar emin konuşursa tersi çıkar gennelikle.

Tek üzüldüğüm konu yüklü girmeyi cezaret edemedim :(

Dün gece Derrick Rose Dallas karşısında yanıyordu MVP, eski günlerini hatırlattı. Ama gayreti galibiyeti almalarına yetmedi. Bir’an önce Jimmy’nin takas işini çözüp, iyi parçalar kazandırmalılar takıma.

Öte yandan Dallas’ta da Doncic fena döktürdü. Dallas adına galibiyetin bir numaralı ismiydi.

Rockets-Lakers maçına da son çeyrekteki kavga damga vurmuş. Ortada hiçbir şey yokken Ingram’ın disiplinsiz davranışları sonucu Harden’ı itmesi, Chris Paul’un yine kibirli tavırları sonucu Rondo’nun yüzüne temas etmesi ve Rondo’nun sol direk yumruğu güzeldi. Sonradan Ingram’ın koşarak gelip Cp3’e bir yumruk daha atması komikti ??

Ayrıca Carmelo neden ilk 5 başlamaz anlamıyorum. D’antonie ayıp ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün gece Derrick Rose Dallas karşısında yanıyordu MVP, eski günlerini hatırlattı. Ama gayreti galibiyeti almalarına yetmedi. Bir’an önce Jimmy’nin takas işini çözüp, iyi parçalar kazandırmalılar takıma.

Öte yandan Dallas’ta da Doncic fena döktürdü. Dallas adına galibiyetin bir numaralı ismiydi.

Rockets-Lakers maçına da son çeyrekteki kavga damga vurmuş. Ortada hiçbir şey yokken Ingram’ın disiplinsiz davranışları sonucu Harden’ı itmesi, Chris Paul’un yine kibirli tavırları sonucu Rondo’nun yüzüne temas etmesi ve Rondo’nun sol direk yumruğu güzeldi. Sonradan Ingram’ın koşarak gelip Cp3’e bir yumruk daha atması komikti ??

Ayrıca Carmelo neden ilk 5 başlamaz anlamıyorum. D’antonie ayıp ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

savunma yapamadığından olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt