NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Gökhan Gel

Kırmızı Üye
Toronto'daki ilk maçın atmosferini çok merak ediyorum. Bana göre abisinden yetenekli olmasına rağmen NBA şampiyonlukları nedeniyle onun gölgesinde kalmış Marc Gasol'un sonunda bir NBA finali görmesine de çok sevindim. Konferans finalinde GSW'yle çok daha iyi eşleşecek Denver'ın, Cj Mccollum'un bir maçlık coşması yüzünden elenmesine çok uyuz olmuştum, burada da GSW'ye göre çok yumuşak kalacak Bucks tur atlar diye tedirgin olmuştum. Neyse ki NBA'in iç saha avantajını en derinlemesine yaşayan, Kawhi, Siakam, Lowry, Gasol, Ibaka gibi savaşçı oyuncularla donatılmış Raptors geldi finale. Durant'in olup olmaması bu seride çok fark eder, bir de Danny Green'in şut performansı. GSW'ye karşı da Bucks serisindeki gibi şut atarsa Kawhi dışında bir şey üretmesi çok zor olur Raptors'ın. Durant belki estetik anlamında NBA'in ve GSW'nin oyununu çirkinleştiriyor ama adamın sahadaki varlığı direkt haksız rekabeti tetikliyor. Normalde her takımın her şeyiyle sağlıklı olmasını isterim ama daha güzel basketbol maçları izlemek adına Durant'in bu yılki yaz tatiline daha erken çıkmasını diliyorum. Kazanırlarsa bir yüzüğü daha olur, kaybederlerse ''GSW Durant'siz daha iyi'' gibi mesnetsiz söylemlere bıyık altından güler. GSW'de en zor eşleşme Gasol olur gibi, eğer söylenen gibi Cousins iyileşirse bir muazzam eşleşme de orda izleriz. Genel olarak zayıf bir sezondu ama açıkcası en istediğim final denk geldi. Kawhi'ın 2 maçtır sektiği sağ ayağı bir tatsız sürpriz yapmazsa taş gibi seri izleriz.

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Hazirmiyiz beyler Toronto Raptors 'un tarih yazmasina :D :D

Lets Go Raptors :D :D

Akif Karabulut

10 Numara!
Üzülerek söylüyorum gsw koyup geçince nbain boku çıktı muhabbetleri başlayacak yine.. Bu herifler durantsiz bile ligin üstünde maslesef

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Curry, drake palyacosunu hanımı eyleyecek.
Drake bu takimin basi gec onu ister elesin ister elemesin Drake Raptorun yonetiminde. takimi nerdeyse butun herseyini o karsiliyor.

Kisacasi Drake raptorun herseyi. Toronto sehirine bile yardim ediyor adam ben onun gibi sehirine bagli bir adam gormedim.

Murat Kara

Taçsız Kral
Drake bu takimin basi gec onu ister elesin ister elemesin Drake Raptorun yonetiminde. takimi nerdeyse butun herseyini o karsiliyor.

Kisacasi Drake raptorun herseyi. Toronto sehirine bile yardim ediyor adam ben onun gibi sehirine bagli bir adam gormedim.
Bu seriden sonra drakein adı drakiye olarak degisecek. Curry beyin hanımı olacak cunku.

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Bu seriden sonra drakein adı drakiye olarak degisecek. Curry beyin hanımı olacak cunku.
Adami neden kiskaniyorsun ki kardes ya bu kadar nefret neden :D :D :D :D :D
Adam bir rapci ve toronto raptor asigi :D

Bu seriden baska seri yok zaten :D :D Toronto Estern sampiyonu olmus zaten buyuk basari :D :D

Murat Kara

Taçsız Kral
Adami neden kiskaniyorsun ki kardes ya bu kadar nefret neden :D :D :D :D :D
:D Maclarda mal mal hareketler yapmasi hosuma gitmiyor. Sahaya giriyor, oyuncularla hakemlerle dalasıyor falan. Ünlüsün diye boyle malliklar yapma hakkini mi kazaniyorsun. Bütün türkücüler gelsin maclarda palyacoluk yapsin o vakit. Uyuz oldum.

Ayrica bir taraf tutmak lazim, drake bahanemiz oldu iste.

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
:D Maclarda mal mal hareketler yapmasi hosuma gitmiyor. Sahaya giriyor, oyuncularla hakemlerle dalasıyor falan. Ünlüsün diye boyle malliklar yapma hakkini mi kazaniyorsun. Bütün türkücüler gelsin maclarda palyacoluk yapsin o vakit. Uyuz oldum.
Adam normal bir taraftar degil. O Toronto raptor bir nevi sahibi ve gonulden bagli birisi vallah benim hosuma gidiyor belki torontoda yasadigim icindir :D :D :D

Üst Alt