NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nbayı yıllardır takip etmiyordum ama, bu sezon fırsat buldukca macları ve özetleri seyrediyorum.
2001 final serisiydi galiba 76ers ile kapısıyolardı.. o gün bugundur l.a lakers taraftarıyım.. bunda kobe ve shaqın etkiside büyük tabi.
onun dısında houston rockets ve kingse sempatim var..

bu arada dün cedi 20 sayı 8 rib. ile oynamış..

Masin Elije isimli bir trans birey, Dwight Howard ile sevgili oldukları sırada tecrübeli pivotun toplu seks partisinde kendisini başka bir trans bireyle aldattığını açıkladı. Howard ve arkadaşları, Elije'yi para vererek susturmaya çalışsa da Elije bu teklifi reddetti.

1543231985031.png

Elije, Howard ile para için birlikte olmadığını ve onu gerçekten sevdiğini belirtiyor. Para ile geri adım atmayacağını söylemesinin yanında, şu an için bu kişinin tek korkusu başına bir şey gelmesi zira Dwight'ın arkadaşlarından tehdit telefonları alıyor.

1543235301323.png

Philadelphia 76ers’ın Markelle Fultz’u takaslamayı düşündüğü haberleri sonrası ilk kapıyı çalan Cleveland Cavaliers oldu.

Amico Hoops‘un haberine göre Cavaliers, Sixers‘la NBA’in sorunlu genç yeteneği Markelle Fultz’un takas edilme ihtimali konusunda görüştü.

Fultz, 2017 draft’ında ilk sıradan seçilmesi sonrası şutu konusunda yaşadığı zorluklar ve üst üste yaşadığı gizemli sakatlıklar yüzünden umut vermiyor.

Daha önce Philadelphia Inquirer‘dan gelen Sixers‘ın Fultz’u takaslamayı düşündüğü haberleri sonrası Cavs‘in isminin Fultz’la anılması somut bir takas ihtimalini de beraberinde getiriyor.

Sixers’ın bir süredir Cavs’li keskin şutör Kyle Korver’ı gözüne kestirdiği konuşuluyor. İki taraf da bu anlaşma için niyetli olursa Fultz’la Korver’ın maaşları da birbirini eşliyor.

Fakat gündeme böyle bir anlaşma ihtimali olduğu bilgisi gelmediği gibi Sixers’ın Fultz için verdiği ilk tur draft hakkını başka bir takımdan kurtarma önceliği de olabilir.

Masin Elije isimli bir trans birey, Dwight Howard ile sevgili oldukları sırada tecrübeli pivotun toplu seks partisinde kendisini başka bir trans bireyle aldattığını açıkladı. Howard ve arkadaşları, Elije'yi para vererek susturmaya çalışsa da Elije bu teklifi reddetti.

Ekli dosyayı görüntüle 32887

Elije, Howard ile para için birlikte olmadığını ve onu gerçekten sevdiğini belirtiyor. Para ile geri adım atmayacağını söylemesinin yanında, şu an için bu kişinin tek korkusu başına bir şey gelmesi zira Dwight'ın arkadaşlarından tehdit telefonları alıyor.
Şerefsiz Coward.

Cleveland has traded Kyle Korver to Utah, league sources tell ESPN.

Utah will send two future second-round picks to the Cavs for Korver, league sources tell ESPN.

Utah is also sending Alec Burks to Cavaliers in the deal, league source tells ESPN.

Sources: The Jazz are sending a 2020 second-round pick and a 2021 second-round pick via the Wizards.

Cleveland has traded Kyle Korver to Utah, league sources tell ESPN.

Utah will send two future second-round picks to the Cavs for Korver, league sources tell ESPN.

Utah is also sending Alec Burks to Cavaliers in the deal, league source tells ESPN.

Sources: The Jazz are sending a 2020 second-round pick and a 2021 second-round pick via the Wizards.
Karizmatik aslan yuvaya döndü demek.

0ac74377f01e9b38f32bafc240945612.jpg

bucks: george hill, jason smith, wizards ikinci tur draft hakkı

cavs: matthew dellavedova, john henson, 2021 bucks 1. ve 2. tur draft hakları, 2022 wizards 2. tur draft hakkı.

wizards: sam dekker, 2021 cavs 2. tur draft hakkı.

Luka Doncic 2.5 dk kala üstüste 11 sayı atarsak 6 sayı farktan öne geçirdi takımını fark 3 ve 58 saniye var.Muazzam oynuyo maç sonunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt