NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toronto'daki ilk maçın atmosferini çok merak ediyorum. Bana göre abisinden yetenekli olmasına rağmen NBA şampiyonlukları nedeniyle onun gölgesinde kalmış Marc Gasol'un sonunda bir NBA finali görmesine de çok sevindim. Konferans finalinde GSW'yle çok daha iyi eşleşecek Denver'ın, Cj Mccollum'un bir maçlık coşması yüzünden elenmesine çok uyuz olmuştum, burada da GSW'ye göre çok yumuşak kalacak Bucks tur atlar diye tedirgin olmuştum. Neyse ki NBA'in iç saha avantajını en derinlemesine yaşayan, Kawhi, Siakam, Lowry, Gasol, Ibaka gibi savaşçı oyuncularla donatılmış Raptors geldi finale. Durant'in olup olmaması bu seride çok fark eder, bir de Danny Green'in şut performansı. GSW'ye karşı da Bucks serisindeki gibi şut atarsa Kawhi dışında bir şey üretmesi çok zor olur Raptors'ın. Durant belki estetik anlamında NBA'in ve GSW'nin oyununu çirkinleştiriyor ama adamın sahadaki varlığı direkt haksız rekabeti tetikliyor. Normalde her takımın her şeyiyle sağlıklı olmasını isterim ama daha güzel basketbol maçları izlemek adına Durant'in bu yılki yaz tatiline daha erken çıkmasını diliyorum. Kazanırlarsa bir yüzüğü daha olur, kaybederlerse ''GSW Durant'siz daha iyi'' gibi mesnetsiz söylemlere bıyık altından güler. GSW'de en zor eşleşme Gasol olur gibi, eğer söylenen gibi Cousins iyileşirse bir muazzam eşleşme de orda izleriz. Genel olarak zayıf bir sezondu ama açıkcası en istediğim final denk geldi. Kawhi'ın 2 maçtır sektiği sağ ayağı bir tatsız sürpriz yapmazsa taş gibi seri izleriz.

Üzülerek söylüyorum gsw koyup geçince nbain boku çıktı muhabbetleri başlayacak yine.. Bu herifler durantsiz bile ligin üstünde maslesef

Adami neden kiskaniyorsun ki kardes ya bu kadar nefret neden :D :D :D :D :D
:D Maclarda mal mal hareketler yapmasi hosuma gitmiyor. Sahaya giriyor, oyuncularla hakemlerle dalasıyor falan. Ünlüsün diye boyle malliklar yapma hakkini mi kazaniyorsun. Bütün türkücüler gelsin maclarda palyacoluk yapsin o vakit. Uyuz oldum.

Ayrica bir taraf tutmak lazim, drake bahanemiz oldu iste.

:D Maclarda mal mal hareketler yapmasi hosuma gitmiyor. Sahaya giriyor, oyuncularla hakemlerle dalasıyor falan. Ünlüsün diye boyle malliklar yapma hakkini mi kazaniyorsun. Bütün türkücüler gelsin maclarda palyacoluk yapsin o vakit. Uyuz oldum.

Adam normal bir taraftar degil. O Toronto raptor bir nevi sahibi ve gonulden bagli birisi vallah benim hosuma gidiyor belki torontoda yasadigim icindir :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt