NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı

Bu projeyi bir kac hafta icinde birakirlar. Adam 35 yasina girecek, kücük hizli oyuncularin pesinde kosamaz 35 dakika boyu. Yada tek offense de PG lik yapar (ama bunu zaten hep yapiyordu) ve defense de o isi Rondo, Bradleyi falan birakir. Defansta zaten 2-3 senedir baya mola alip fazla enerji harcamiyor orda. Bu yasta kücük hizli, iyi üclüsü olan adamlarin screenlerin pesinden kosmaktan bir kac mac icinde bikar.
 
Lebron guard oynarsa 70 maçı tamamlayamaz. Adama bundan 3 yıl önce, çok daha sağlıklıyken Kyrie'nin yokluğunda Cleveland'da bile top taşıma görevini vermeyip Dellavadova'yı sahaya attılar. Bundan 3 yıl sonra, hem de kariyerinin en uzun sakatlığını geçirdiği sezonun sonrasında böyle bir yük verirlerse Play-off'u yine zor görür Lakers. Bu kadar zor değil yav, zaten Campazzo NBA yapmak istiyor, Boston'ın Wanamaker hamlesi gibi getirin, tutmazsa Lebron'u oynatırsınız yine. Davis takasından beli Türk kulübü gibi yönetiliyor camia, Pelinka'dan ''eksiklikleri kendi içimizden halledeceğiz'' açıklaması bekliyorum.
 
Yav muhtemelen Lakers’ın sezon boyunca ilk beşi sürekli değişecektir. Sabit bir beşle oynamayacağı kesin gibi.

Lebron-Davis dışında herkes değişkenlik gösterecektir. Tercih olarak yani, zorunlu sebepler dışında. Cousins bile zaman zaman benchte başlayabilir.

Çok istikrarlı bir kadro yapısı yok şu anda ama geniş bi kadro kurdular, bu bir gerçek.


iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
The Oklahoma City Thunder have agreed to trade Russell Westbrook to the Houston Rockets for Chris Paul, first-round picks in 2024 and 2026, pick swaps in 2021 and 2025, league sources tell ESPN.
 
Westbrook - Harden ikilisi de güzel oldu. Houston'ın Paul'un o kazık kontratından çıkması büyük iş. Westbrook da yüksek kontratlı ama alınabilecek bir risk. Takımda iyi kanat oyuncuları olsa enfes bir takım olabilirlerdi.
 
wb-harden eski teammate zaten

sakal 3. adam olmayı kabul etmek istemediği için ayrıldıydı.
oyun tarzları çok farklı 2 guard zevkli maçlar yolda
 
Harden-WB kötü oldu bence. WB için en olumsuz takas, Houston için de. Houston’ın rol player olabilecek oyunculara ihtiyacı var daha çok. Bu Harden’ın yanında 2. yıldız daima problem olacaktır. Merakla bekliyorum nasıl bir sezon geçireceklerini.

Ayrıca en baştan beri WB-Detroit ilişkisini çok istiyordum, olmadığına üzüldüm doğrusu.


iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Westbrook-Harden ikilisi nasıl oynayacak bilen var mı acaba.İkisi de topu elinde isteyen ve hücumu yönetmeye çalışan adamlar.Harden genelde teke tek oynayıp forvetlere boş üçlük ya da Capelaya pozisyon hazırlayan bi adam.Westbrook da topu elinde isteyen ve doğru düzgün şut tehditi olmayan içerden bitirmeye çalışan bi adam.Büyük sıkıntı olacaktır Houston için bu takas.En büyük kazançları C.Paul'ün hayvani kontratından kurtulmaları.
 
La ben hala nasil clippersi desteklicem onu düşünüyorum ulan kavay bok vardi gittin oraya

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
 
Üst Alt