NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Izlemediyseniz Morant'i izleyin derim. Memphis Rockets maci
Wade ve Rose bana cok estetik gelirdi ve izlemeye doyamazdim. Simdi onlarin yerini Morant aldi ama 2 3 yila capraz bag kopmasi veya meniskus yirtigi bekliyorum
Insallah sakatlik filan yasamaz, izlemesi inanilmaz zevkli oyuncu

Şampiyon Lakersimiz olacak relaks.

giphy.gif

76ers'i nasil kurtaririz?
Simdi Embiid ve Harris takas edilmez. Embiid'i takas etmezler, Harris'i istemezler gibi. Ya Simmons'i baska buyuk balikla takaslayacaklar ya da Horford'u 1 2 tane yedekle ama bu senaryoda Iggy yuvasina donmeli.
Ben olsam Beal, Lillard icin zorlarim ama 3. 4. takim gerekir. Simmons bu yil 8 milyon aliyor, digerleri 35 civari

Simmonsu defedip adam gibi bir guard bulmaları yeterli olur. Hatta mümkünse simmonsun yanina harrisi de ekleyip o kamilden de kurtulsunlar.

Ajansların geçtiği habere göre Sacramento ve Portland arasında bir takas gerçekleşti. Takasa göre Sacramento Kings; Kent Bazemore, Anthony Tolliver ve 2 tane ikinci tur draft hakkı alırken, Portland; Trevor Ariza, Wenyen Gabriel ve Caleb Swanigan'ı kadrosuna kattı.

sacremanto kazanmış gibi bu takasta.

Sebep buymus:

"The Blazers save $12.3 million on the deal, cutting their luxury tax bill in half"

Playoffa kalamiyorsak, bari o kadar vergi ödemeyelim diye düsünüyorlardir herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt