NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulu King in asıl GOAT olduğu hususunda fikir birliğine varalım derim.
goAt mertebesiden ancak " A " harfini çıkarırsan o zaman çok kişi bu fikri onaylar.

Aksi halde LeBron, ancak gerçek Goat'in forma numarası taşıyacak kadar bu mertebeye yaklaşabilir.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Michael Jordan bunlarin aga babasidir. Dunya gozuyle izledim reisi. 1.98 boyuyla en uzunun ustunden smac atardi reis. Yurek diyince aklima Jordan gelir

goAt mertebesiden ancak " A " harfini çıkarırsan o zaman çok kişi bu fikri onaylar.

Aksi halde LeBron, ancak gerçek Goat'in forma numarası taşıyacak kadar bu mertebeye yaklaşabilir.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
Terimseverleri karşına alabilirsin fakat ulu kingseverleri karşına almanı pek tavsiye etmem sn. üstadım...

Çocukken bizi Jordan masallarıyla kandırdılar. 3lük çizgisinden smaç başarmış bilmem neler.

Jordan için bir masal kahramanı diyebilriz.

2010 yılında kıçı sıkışınca miamiye gidince lebrona saygım epey azaldı.Jordan da ilk sezonlarında champ olamadı ama gidip başka yıldızların koltuğunun altına girmedi.
Bunları geçelim sevgili dostum. En iyi takım arkadaşı Ilgauskas olan adam enayi değil ki dursun orada. Jordan acaba kariyerinin hangi döneminde öyle leş bir kadroda ve bir halt katamayan koçlarla oynamış.

O saçma Cleveland kadrosunu finale çıkaracak bir tane de insan evladı dünyaya gelmemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt