NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
resmen şike var!!

Yahoo Sources: Los Angeles Lakers star LeBron James gifting new teammate Anthony Davis his No. 23 jersey for the upcoming season.

LeBron, Davis’e 4 milyon dolarlık takas bonusunu almaması karşılığında Space Jam 2’de rol ve forma numarasını vermiş.

Tarafımız belli

image.jpg

Kawhi hiç uymaz Lebron'la. Topu eline isteyen, kendi pozisyonunu hazırlamaya alışmış oyuncu. Adamı Shane Battier gibi 3&d kullanamayacağına göre de bu şartlarda bir oyuncuya elindeki son maksimumu vermek pek mantıklı değil. Ben Lakers'ın yerinde olsam Durant'i ciddi zorlandım ama kariyerinin son demlerini yaşayan Lebron, 1 sene kesin kenarda oturacak Durant'e de son maksimumu harcatmaz. Sırf süperyıldız gelsin diye 4 milyondan vazgeçen Davis'e de bunu açıklayamazsın. Yine de daha 30 yaşında, NBA'in en değerli 3 oyuncusundan biri için ben o riski alırdım ama dediğim gibi Lebron gittiği her takımın aynı zamanda genel menajeri olduğu için buna yaklaşmayacaktır. Kyrie'nin biraz aklı yerinde olsa şu takıma cuk oturur ama onun da insani dengesizliği gittiği yerde yaka silkiltiyor. Bu sene Lebron'un son şansı olacak büyük ihtimal, bu yıl da kazanamazsa 3 yüzükle bitirir kariyerini. Kazanırsa ertesi senenin de en ciddi şampiyonluk adayı olurlar. Zaten Lakers bir şampiyonluk aldı mı en az üst üste 2 kere almadan bırakmıyor. Warriors'ın iç burkacak şekilde yaşadığı muazzam talihsizlikler yüzünden lig pek heyecanlı olmayacak ama Lebron-Davis'in uyumu, eklenecek 3. süperyıldız ve pek tabii Lakers pazarı bu bayat sezona tat getirecektir. Benim de gönlüm Lakers'ın Lebron'la bir şampiyonluk yaşamasından yana, tabii Davis'in olaya kendisini ne kadar kanalize edeceği de esas nokta olacak bu yolda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt