NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Clippersın kadrosu görüntüde iyi görünüyo ancak çok önemli bi pota altı zaafı olacaktır.Harrell-Zubac-Green falan götüremez komple sezonu.Dış savunmada ve oyun kurma anlamında çok başarılı olabilirler ancak pota altında büyük sıkıntı çekerler.Lakersın bi adım önde olduğunu düşünmeme sebep olan şey ise A.Davis.Bu adam şuan Nba in en iyi uzunu ve iç-dış oyunu olarak Antetokounmpo ile birlikte en savunulması zor adam.Kawhi-George ikilisinin yapabileceklerinden daha fazlasını vaad ediyo Lebron-Davis ikilisi.Müthiş bi sezon bekliyorum bu sene.Güçlenen Utah geçen seneden daha iyi olacağını düşündüğüm Denver,Durant sağlam dönerse Nets,Bucks-Sixers-Celtics falan baya iyi takmlar oldular.Warriorsun düşüşe geçeceğini varsayarsak Rocketsin bi şansı olabilir bu sene.

Maçkolikten NBA takip edip bir de ahkam mı kesmeye başladın burada da ?

Siakam olmasa başını alırdı Toronto.
O konuyu açıklamıştım, her seferinde onu yazacaksan işimiz var abi. Elbet yardımcı olacaklar adama, mecazi söylemdi benimkisi bunu sen de biliyosun. Ama o yokken toronto da yoktu, sakat sakat oynadi yürek koydu sahaya, savaştı ve kazandı. GSWnin şımarık çocuklarını tokatlarken çok güzeldi

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

O konuyu açıklamıştım, her seferinde onu yazacaksan işimiz var abi. Elbet yardımcı olacaklar adama, mecazi söylemdi benimkisi bunu sen de biliyosun. Ama o yokken toronto da yoktu, sakat sakat oynadi yürek koydu sahaya, savaştı ve kazandı. GSWnin şımarık çocuklarını tokatlarken çok güzeldi

—————————

Kawhi haric finalda 5 tane Raptorslu oyuncu 10 puan dan yüksek ortalamayla oynamis. (19,8 16,2 14 12 ve 11,3 puanlarla). Son 15 senede 6 tane ayni takimdan 10 veya daha fazla puan ortalamasi olan takim tek 2005 yilindaki Detroitmus. Ve Kawhi bu sezon 22 mac kacirmis, o 22 macin Toronto 17 tanesini kazanmis. Adamlarin süper "depthi" vardi.

Kawhi olmasaydı Toronto konferans finali göremezdi yav, siz ne anlatıyorsunuz?

Kawhi’sız o kadar iyilerdi madem kaç senedir n’apıyorlar? Kawhi kazandırdı şampiyonluğu, play-off’ta tüm takım yattı. Bazı maçlarda bazı isimler öne çıktı o kadar.

O 10 puan ortalamaları da finaldeki ekstra motivasyonun sonucu, o takım oraya nasıl geldi ona da bakmak lazım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kawhi haric finalda 5 tane Raptorslu oyuncu 10 puan dan yüksek ortalamayla oynamis. (19,8 16,2 14 12 ve 11,3 puanlarla). Son 15 senede 6 tane ayni takimdan 10 veya daha fazla puan ortalamasi olan takim tek 2005 yilindaki Detroitmus. Ve Kawhi bu sezon 22 mac kacirmis, o 22 macin Toronto 17 tanesini kazanmis. Adamlarin süper "depthi" vardi.
Kacirmaktan ziyade o maclarin cogunda dinlendirildi kolay maclardi abi

—————————

—————————
Siakam konusunda hassasım.

Los Angeles Lakers, Avery Bradley ile 2 yıl 9.7 milyon dolar karşılığında anlaşmaya vardı.

İşte şimdi güzel oldu. Iggy ve Korver’dan da güzel haberler gelirse tadından yenmez.

Çok iyi hamle oldu bu.Iggy-Korver da isabetli hamleler olur ancak JaMychal Green çok daha iyi bi hamle olabilirdi Lakers için.Clippersla imzalamış o da tekrardan 2 yıl 10 milyona.

A bradley cok iyi hamle.
Bir de iggy korverdan biri gelirse lig baslamadan;
2019-2020 abdulcabbar sezonu şampiyonuyuz diyebiliriz

Çok iyi hamle oldu bu.Iggy-Korver da isabetli hamleler olur ancak JaMychal Green çok daha iyi bi hamle olabilirdi Lakers için.Clippersla imzalamış o da tekrardan 2 yıl 10 milyona.

Clippers Green’i bırakmazdı, beklenen bir transfer değildi o ama şu anda Iggy ve Korver’ı bekleyecektir Lebron.

Bir de Lakers min vet kontratla Nene’yi alabilir mi acaba? Bütçe ne durumda onu da bilmiyorum açıkçası.

Clippers Green’i bırakmazdı, beklenen bir transfer değildi o ama şu anda Iggy ve Korver’ı bekleyecektir Lebron.

Bir de Lakers min vet kontratla Nene’yi alabilir mi acaba? Bütçe ne durumda onu da bilmiyorum açıkçası.

güncel salary durumunu ben de bilmiyorum bakmam lazım ama.Lakerstr forumunda konuşuluyo Iggy hamlesi yapsak fena olmaz falan diye muhtemelen boşluk vardır bu kadar konuştuklarına göre.

NBA'de 17. sezonuna girecek olan LeBron James'in 2019-2020 sezonu boyunca Los Angeles Lakers'ın oyun kurucu görevini üstleneceği belirtildi.

Şutör guard olarak ise Danny Green forma giyecek.

Geçen düşündüğüm şey gerçek oldu.

Lebron-Green-Kuzma-Davis-Cousins olacak demek ki. Çok kalite oldu yalnız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt