NBA 2019/20 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basketbol tarihi Overrated Top 3 list:

1) Milos Teodosic
2) Embiid
3) Nando De Colo

Dun furkan çok iyi oynadı Embiid 16 dk oynadı sadece.Ben simmons bu herifin olmadığı her maçta iyi oynuyor.Kaç kere Furkan veya diğer sutorler boşken herif çevresine bile bakmıyor.Embiid epey yetenekli bir adam kabul ediyorum ama asla onun suruklediği takım şampiyon olamaz.Adamda oyun görusu denen birşey yok.

Furkan hakikaten özel bir skorer.Şutunu bulduğu zaman kaçırmadan tak tak atıyor.Cedi max yan parça olacak mesela ama Furkan gayret etmeli çunku onda epey iş var.Ben kendisinin yerinde olsam ne yapar eder GSW için oynamaya çalısırım.Ona çok uygun bir takım.

Clippers ne yapmaya calisiyor? Tum nefreti GSW gibi toplayacaklar. Simdi de Reggie Jackson gelecekmis.
Bakalim sampiyon olacaklar mi? Bence Leanord'un ilk ciddi testi cunku ilk defa favori durumunda.

19 sayi atti ama bir ara bildigin takimi hucumda yonlendirdi. Yine de az sure aldi, Furkan oyundayken daha rahat sayi buldular. Cocugu bildigin 1.5 kisi savunuyordu

Furkana helal olsun.İnanılmaz oynuyor.Attığı 3 lüklerin birçoğu çizginin 2 metre gerisinden.Şuanda 76ersin en iyi dış atıcısı konumunda.

Furkan hakikaten özel bir skorer.Şutunu bulduğu zaman kaçırmadan tak tak atıyor.Cedi max yan parça olacak mesela ama Furkan gayret etmeli çunku onda epey iş var.Ben kendisinin yerinde olsam ne yapar eder GSW için oynamaya çalısırım.Ona çok uygun bir takım.

Kesinlikle. Cedi çok iyi bir takım oyuncusu olur. Ama Furkan’da süperstar olacak kapasite, yetenek var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt