NBA Artık D-Smart'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Artık D-Smart'ta

Cevap: İddia | NBA Artık D-Smart'ta

Her ne kadar şifreli kanala geçmesine üzülsem de Ntv'nin güç kaybetmesine sevindim.

Nba i sadece bünyesinde bulunsun diye hiç alakaları yokken almak istemeleri çok mantıksız.Neredeyse sıfırdan bir ekip oluşturmaları lazım.Ayrıca da league pass varken eğer kaliteli yayın yapan bir ekip kuramazlarsa hiç tercih edilmezler.

Umarım Ntvspor yada Digitürk alır.

=Emre Topal;3722655]Nba i sadece bünyesinde bulunsun diye hiç alakaları yokken almak istemeleri çok mantıksız.Neredeyse sıfırdan bir ekip oluşturmaları lazım.Ayrıca da league pass varken eğer kaliteli yayın yapan bir ekip kuramazlarsa hiç tercih edilmezler.

Umarım Ntvspor yada Digitürk alır.[/QUOTE]

Vala hiç istemiyorum bu iki kanalıda devlet kanalı TRT el atsa bu işe ne güzel olur. :)

Nba i sadece bünyesinde bulunsun diye hiç alakaları yokken almak istemeleri çok mantıksız.Neredeyse sıfırdan bir ekip oluşturmaları lazım.Ayrıca da league pass varken eğer kaliteli yayın yapan bir ekip kuramazlarsa hiç tercih edilmezler.

Umarım Ntvspor yada Digitürk alır.

Bu iki kanalıda istemiyorum.Raitinglerine katkıda bulunmak kanıma dokunuyor vala.

TRT el atsa bu işe çok iyi olur.. :)

Cevap: Resmi Açıklama | NBA Artık D-Smart'ta

Çokta tın.Nba tv ne kadar kötü maç varsa onu seçip veriyordu zaten.Gecen sene hep netten izledim önemli maçları.

Sezon 2 gün sonra başlıyor ancak hala net bir açıklama yada promo görmedim ben.

Çocuklar ve gençlere spor sevdireceğiz vs... laflarını bundan sonra kim söylerse yalan söyler.

Halı saha maçlarını bile artık aylık 20-30TL'den yayınlayacak hale geldiler.

Tüm spor dalları paralı izlenir oldu.

acaba nasıl bir ekip oluşturacaklar. geçen yıllarda kaan kural sayesinde golden state charlotte maçı falan da izlettiriyordu kendini. :D

Üst Alt