NBA Final | Miami Heat 2-4 Dallas Mavericks | Şampiyon Mavericks! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Final | Miami Heat 2-4 Dallas Mavericks | Şampiyon Mavericks!

Cevap: NBA Final | Miami Heat - Dallas Mavericks

+ Çakarız panpalar, rahat olun

dirk-nowitzki_127154.jpg

Çok fazla ilgili değilim ama takip ediyorum. 2006'dan beri Miami sempatizanlığım var. İnşallah tarih tekerrür edecek ve Dallas'a haddini bir kez daha bildireceğiz. Dallas Wade'i çok iyi tanır :p Wade akarrrr... :)

Şimdiye kadar bütün serilerdeki tahminlerimin tutması gururu ile bu serinin de 4-1 Heat lehine sonuclanacağını düşünüyorum.

Chicago'nun nasıl Miami karşısında bol riband'a ihtiyacı olduysa, Dallas'ın da bolca 3 sayıya ihtiyacı olacak. Aksi takdirde Nowitzki bir yere kadar. En durdurulamaz halinde Lebron geçer karşısına Rose örneğinde oldugu gibi.

Merak ettiğim birşey var.. Final MVP'si neye göre belirleniyor? Tüm Play-Off performansı mı? Final serisi performansı mı?

Müthiş bir final olacağına şüphe yok. Ehtiyarların kazanmasını umuyorum.

[video=youtube;9QccgmloUMc]https://www.youtube.com/watch?v=9QccgmloUMc[/video]

Miami favori ama umarim Dallas kazanir Nowitzki hakediyor sampiyonluk yuzugunu NBA kariyerini noktalamadan once.

Lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyy MIAMI HEEEAAATTTT !!!!!!!!

Ok lets go !!!!!!!

Sarının yanına kırmızı koyduk!

Yıllarıdır biz senin esirin olduk!

Yağmurlarda çamurlarda yanında olduk!

MIAMI SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN !!!!!!!

gönül ister dallas alsın ama Haslem geri döndükten sonra ve miami savunmada vidaları sıkınca bi acayip takım oluyor. 4-1 miami işi bitirir

Miami zaten en başından beri şampiyonluğun en büyük adayıydı

bence Miami Kazanacak

LeBron James ;) :D

Dirk finalde oynamayacaksa Dallas yensin, Kidd sevinsin diye dua edebilirim ama Dirk varken asla. Miamiliyik ulaaaan !

Üst Alt