NBA Final | Miami Heat 2-4 Dallas Mavericks | Şampiyon Mavericks! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Final | Miami Heat 2-4 Dallas Mavericks | Şampiyon Mavericks!

2011-nba-finals-playoffs.png

miami%20heat.png
1adc0iki.jpg
Vs.png
c4e4ddort.jpg
dallas%20mavericks.png

Şampiyon Mavericks!

Cevap: NBA Final | Miami Heat - Dallas Mavericks

Hiç şampiyon olamayan Nowitzki ile Lebron un karşılaşması olacak.Kim kaybederse ona üzülürüm.2 side hak ediyor çünkü.

Nowitzki, Kidd gibi yüzüksüz efsaneler olmasaydı LeBron'un kazanmasını ve "LeBron hater"larına kapak yapmasını isterdim. Ancak bu seride Dallas'lıyız.

4-1 Dallas diyorum.Miamide neredeyse pota altı yok.Boshun Chicago serisindeki performansına kanmamak lazım Karşısında savunması eksilerde olan bir Boozer vardı.Bu seride Nowitzkinin Bosh karşısında üstünlük kuracağını düşünüyorum.Lebronu tutabilecek iki tane adam var Dallasta.Shawn Marion ve Corey Brewer dış savunması iyi olan adamlar.Miamide Wade çok ekstra oynuyacaktır.Orada onla eşlebilecek bir tek DeShawn Stevenson var.Jason Terrynin Wade tutması mümkün değil.Ayrıca Dallas pota altı çok ağır basıyor.Tyson Chandler çıkıyor Brandon Haywood giriyor.İkiside pota altı savunması muazzam.Miami adına önemli olan mevcut savunmasını devam ettirmek ve pota altını çok iyi savunmak.Ama Boshlamı Joel Anthony olur bilemem.Anthony iyi bir oyuncu ama hem fizik olarak hemde boy olarak sıkıntı yaşayabilir Dallas pota altı karşısında.Serinin kilit isimleri Dallas adına Jason Kidd,Shawn Marion,Nowitzki üçlüsüdür.

Miami adına ise Wade,Dampier,Lebron James üçlüsüdür.

Umarım hakeden kazanır.

Saha avantajı Dallas'ta olsaydı 4-1 ya da max 4-2 biterdi seriler. Şu anda ama 4-2 ya da 4-3 Dallas alabilir diye düşünüyorum ama Miami'nin de saha avantajından dolayı bir şansı var.

Ortada bir seri. Eğer LeBron ben MVP olacam diye abartmazsa Miami'nin en az Dallas kadar şansı var. Tabii burada hakemlerin de tutumu önemli. Doğu basketbolu standartlarında mı maç yönetecekler, yoksa batı standartlarında mı? Sertliğe verecekleri prim önemli hakemlerin.

Chicago-Miami serisi için söylediğim bu seri için de geçerli kim kaybederse üzülürüm. 4-2 veya 4-3 biter seri.

Miami adam olsun, bu sene ballari yagver gidiyor. Lakers yok finalde.

Her iki takimidanda nefret ediyorum ama sirf su LeBron'la bir sene daha JB geçebilmek için Dallas'i destekleyecem.

Üst Alt