NBA Final | Oklahoma City Thunder 1-4 Miami Heat | Şampiyon Miami - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Final | Oklahoma City Thunder 1-4 Miami Heat | Şampiyon Miami

Cevap: NBA Final | Oklahoma City Thunder 0-0 Miami Heat

Aktif oyuncular içerisinde finallerde en yüksek sayı ortalamasına sahip isim coşar yine.

Aktif oyuncular?

Lebron zaten 1 kez Miamile final yapti, Bosh keza öyle.

Oklahomadakilerin hepsi ilk defa sayilir. Perkins ile Fisheri saymazsak.

Neyse konuya dönelim.

Ilk 5lere bakarsak OKC pota altiyla özellikle bariz üstün. Westbrook - Durant vs Wade - Lebron da tecrübeleriyle Miami üstün olabilir, ancak Lebronda henüz böyle maclarda kendini kanitlamis sayilmaz. Dallasa karsi fena eziklik göstermisti. Okc cok daha dinamik ve patlama gücü daha yüksek gibi. Birkere makine isledimmi durdurmak cok zor. Miami ise zaman zaman cok fena bocaliyor.

Miami sutlariyla felan etkili olamadigi maclarda atletizm ve özellikle Bostona karsi suratle potaya girmekle etkili oluyorlardi. Ancak bundada Okcye karsi zorlanacaklar. Cünkü Okcninde oyunculari cok suratli ve atletik. Bostonunkiler gibi agir kalmiyor. Ibaka zaten Potaaltinda Blok yapmak icin herzaman hazirda bekliyor. Perkins ile cok tecrübeli bir Centerlari var bekleyen.

Yane Wade ve Lebronun isi cok zor olacak bu seride. Ancak karsida Westbrook ve Durant ikilisi sutlarda bukadar zorlanmiyorlar ve potaya girdiklerinde kim karsilayacak?

Haslem? Anthony?

Benchten gelen Harden var , Fisher gibi tecrübe var, ama Miamide hic kimse yok.

Oklahoma cok büyük favori benim gözümde. Gercekten Miaminin 2 mac bile cok zor alir diyorum.

Hay ben böyle şansa ediyim ya.Bugün 10:30 da kalkıp bankaya gitmem lazım.Maçıda izlemek istiyorum.Napcam bilemedim şimdi.Maç yarın diye aklımda kalmış. :eek:

şanslarımı yok bence oklahomanın şansı yok nbade final vakti geldi keyifli maçlar olacaktır miami içeride maç kaybetmez deplasmandada en az 1 maç alır

Lebron gene gözleri kapamış transa geçiyor.

Hadi aslanım benim adam gibi oyna şu maç.

Ibaka'dan beş tane inişe geçen topa müdahele bekliyorum bugün. :tiphat:

Wade başkan adam gibi oyna kanser etme adamı zaten canımız sıkkın

Üst Alt