NBA Takas Nöbeti


The Post, citing a league source, said the Knicks would send Wilson Chandler, Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey Mozgov and a 2014 first-round draft pick to the Nuggets, who would get additional picks and cash.Along with Anthony, New York would acquire Chauncey Billups, Shelden Williams, Anthony Carter and Renaldo Balkman, according to the Post.Bu kadar.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TABen bu takas olayını hiç anlamam zaten. 3 oyuncu birden takas edilir mi ? hadi ettik draft hakkı ne ayak. NBA çok karışık olm ya
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TABen bu takas olayını hiç anlamam zaten. 3 oyuncu birden takas edilir mi ? hadi ettik draft hakkı ne ayak. NBA çok karışık olm ya

takımı baştan kuracakları için draft alıyorlar.new york bir tane süperyıldız aldı ama uzun rotasyonunda sıkıntı yaşıyacaklardır.

4-5 amareye kalacak.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TABillups-Fields-Carmelo-Amare-Turiafİyi bir beşli fakat yüksek tempoda oynamaya devam ederlerse Billups sorun olabilir. Billups ve Fields guard savunması bakımından çok üst düzey ikili olurlar normalde. Biraz yavaş tempo ile Billups bu takımın çehresini değiştirir.Miami-Boston-Orlando-Chicago derken şimdi de New York eklendi bunlara. Savaş alanına döndü Doğu resmen.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TATakasta Wolves'de varmış sanırım. Corey Brewer'ı yollamış bizimkiler de. Eddy Curry ve Anthony Randolph'ın biten kontratlarını almışız. Ne diyelim..
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TASezon sonunda da C.Paul için zorlama yapacaklardır, onların asıl hedefindeki üçlünün diğer parçası o. Billiups'un kalıcı olacağını düşünmüyorum bu yüzden. Rotasyonları zayıflamış göründü ama bu hamleyi yapmak zorundalardı.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TAFelton kalsaydı iyi olacaktı New Yorkta. Son zamanlarda yükselişte olan bir guardı. Denver iyi bir şekilde kurtuldu Melodan. Draft haklarını iyi bir şekilde değerlendirirlerse önümüzdeki sezonlara damga vurabilirler.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TANBA'de takas döneminin sonlanmasına günler kala New York Knick ve Denver Nuggets, Carmelo Anthony'nin takası konusunda anlaşmaya vardı.

Carmelo sonunda New York'ta!Uzun süredir peşinde olduğu Carmelo'yu kadrosuna katan Knicks, yıldız oyuncu için yüksek bir bedel ödemek zorunda kaldı. Knicks yönetimi, Carmelo Anthony için iki genç yeteneği Wilson Chandler ve Danilo Gallinari'nin yanı sıra, oyun kurucu Raymond Felton ve pota altı oyuncusu Timofey Mozgov'u Denver'a gönderdi.

Denver ayrıca, 2012 ve 2013 yıllarında 2. tur, 2014 yılında ise 1. tur draft hakkı ve 3 milyon dolar aldı. Knicks ise Anthony ile birlikte, deneyimli oyun kurucu Chaunsey Billups, Anthony Carter, Shelden Williams ve Renaldo Balkman'ı aldı.

Ayrıca Edyy Curry'nin biten kontratı ile Anthony Randolph'u Minnesota'ya gönderen Knicks yönetimi, Corey Brewer'ı kadrosuna kattı.Bütün detaylar bu. 2014'teki draft hakkının 1. tur olması avantaj olacak gibi. New York ağır bedel ödemiş hakikaten. Bayağı ağır olmuş hem de. Denver çok avantajlı çıkmış takastan ama bu takaslar sonrası onlarda bu sezonluk en azından bir düşüş olacaktır.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TABu 1. tur draft haklarına fazla takılmamak gerek bence. Çünkü sonuçta NYK'un bundan sonra sahip olacağı draft lotterysi yüksek sıralardan olmayacak. Draftlardan gelecek tecrübesiz, yeteneği sınırlı ve playoffta çok sınırlı katkı verecek adamlar yerine free agentdan tecrübeli ve playoff maçlarında daha fazla katkı verecek olan adamları alacaklar. Şampiyonluğa oynayacak takımların böyle tecrübeli isimlere ihtiyacı var.Sonuçta NYK'un bundan sonraki draft hakları ilk 14 içerisinden olmayacak.NYK 2012 yazına kadar Billups ile gider daha sonra zannedersem Deron Williams ve C. Paul'un sözleşmeleri bitiyor. İkisinden birini alırlar ve asıl kadroyu kurmuş olurlar..
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TABu 1. tur draft haklarına fazla takılmamak gerek bence. Çünkü sonuçta NYK'un bundan sonra sahip olacağı draft lotterysi yüksek sıralardan olmayacak. Draftlardan gelecek tecrübesiz, yeteneği sınırlı ve playoffta çok sınırlı katkı verecek adamlar yerine free agentdan tecrübeli ve playoff maçlarında daha fazla katkı verecek olan adamları alacaklar. Şampiyonluğa oynayacak takımların böyle tecrübeli isimlere ihtiyacı var.

Sonuçta NYK'un bundan sonraki draft hakları ilk 14 içerisinden olmayacak. NYK 2012 yazına kadar Billups ile gider daha sonra zannedersem Deron Williams ve C. Paul'un sözleşmeleri bitiyor. İkisinden birini alırlar ve asıl kadroyu kurmuş olurlar.New York açısından tabiki tek draft hakkını vermesi o kadar büyütülecek birşey değil ama ;Denver ayrıca, 2012 ve 2013 yıllarında 2. tur, 2014 yılında ise 1. tur draft hakkı
3 tane ilk 2 sıra draft hakkında başarılı bir Denver NBA de önümüzdeki yılları domine eder.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TANew York açısından tabiki tek draft hakkını vermesi o kadar büyütülecek birşey değil ama ;3 tane ilk 2 sıra draft hakkında başrılı bir Denver NBA de önümüzdeki yılları domine eder.

NYK 2012 yazına kadar Billups ile gider daha sonra zannedersem Deron Williams ve C. Paul'un sözleşmeleri bitiyor. İkisinden birini alırlar ve asıl kadroyu kurmuş olurlar.Valla eğer bu Denver değil de San Antonio falan olsaydı kesinlikle sağlam çalımlar atardı draftlarda yapacakları seçimlerle. Denver San Antonio tarzı bir draft çalımları (Manu Ginobili, Tony Parker, Dejuan Blair gibi) yapabilirse o zaman gelecek için umutları vardır. Yoksa bu kadro yapısıyla playoffa girme şansları bile çok az.
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TABu takasta herkes kazançlı onu da söylemek gerek. NYK'un tek kaybı bence Mozgov'dur. Onun dışında pek bir kaybı yok. Sonuçta Billups ve Carmelo gibi adamları aldılar. Denver ise takas olmasa sıfır kazanç büyük kayıp yaşayacaktı sene sonu. Şimdi ise Mozgov, Gallinari, Chandler gibi takıma katkı verebilecek adamlar aldılar. Belki de bunları takasta bile kullanmak isteyeceklerdir yeniden yapılanma işine girerlerse.Burada tek kaybeden var NETS. :eek:
 
Cevap: Carmelo NEW YORK'TADenver-Dallas-Nets 3'lü bir takas diye bir şey okudum az önce. Harris'in Dallas'a dönmesi eksenli bir takasmış sanırım.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt