NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?


Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?bir uzun sart , hatta iyi bir sütorde gerek. Songaila iyi degil, Zazada gitti malum. Paramizin yettigi iki adam gerekli.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?zaza'nın yerine sertaç'ın geri çağrılması durumundan bahsediliyor.sertaç'ın zaza'nın rolünü üstlenebileceğini sanmıyorum.oraya bir hamle gelecektir bence.sezon başında bi aralar benjamin eze konuşuluyordu sonra beşiktaş'a gitti gibi olmuştu ama oraya da olmamıştı. şimdi nerde bu adam :D
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?Ligi idare ederiz de Euroleague için Benjamin Eze şart.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?iki sene öncede bir uzun lazımdı.Geçen sene lazımdı.Final serisinde gay fb'nin bize pota altındaki üstünlüğü barizdi.Belki daha iyi uzunumuz olsaydı şampiyon olabilirdik.Bu sene lazım dominant bir uzun.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?tabiki lazım zazanın yerine bir adam gerek. birde 3-4 oynayan şutör bir adam lazım.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?yönetimi bir kez daha tebrik etmede fayda var beklediler tedbirli davrandılar bjk hemen oltaya takıldı lokavt bitti zaza nın yeri dolar furkan var ama genede transfer şart takıma
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?Hedef sadece Euroleague´de ilk 16´ya kalip tesekkürler demekse, ligde de playoff oynayip sansli eslesmelerle finale kadar gelmekse, belki yeterli olabilir.Ama hedef ilk 16´ya kaldiktan sonra Aslanlar gibi mücadele etmekse, ligde finali yeterli görmeyip sampiyonluk hedefleniyorsa, kesinlikle 2 önemli hamle sart. 1 uzun (ezip gecen türden), bir de 4 numara (Songaila´dan daha etkili ve skorer biri).Kisacasi 2 önemli transfer sart. Su anda Ülker´den bile 1 adim gerideyiz kadro kalitesi olarak.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?Hedef sadece Euroleague´de ilk 16´ya kalip tesekkürler demekse, ligde de playoff oynayip sansli eslesmelerle finale kadar gelmekse, belki yeterli olabilir.Ama hedef ilk 16´ya kaldiktan sonra Aslanlar gibi mücadele etmekse, ligde finali yeterli görmeyip sampiyonluk hedefleniyorsa, kesinlikle 2 önemli hamle sart. 1 uzun (ezip gecen türden), bir de 4 numara (Songaila´dan daha etkili ve skorer biri).Kisacasi 2 önemli transfer sart. Su anda Ülker´den bile 1 adim gerideyiz kadro kalitesi olarak.Şanslı eşleşmelere falan gerek yok, şampiyonluk için herkes kadar şansımız var. 4 numaralara da uzun denir bu arada.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?Songalia gönderilip 5 numara alınabilir bu durumda Furkan ve Shumpert 4 numarada rotasyon sağlanabilir.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?Songalia gönderilip 5 numara alınabilir bu durumda Furkan ve Shumpert 4 numarada rotasyon sağlanabilir.Furkan'ın verimi çok düşer bence 4 numarada. Shumpert'ı artık ben bile 4 oynatmam senin eleman Deron'un 50 sayısını gölgede bırakacaktı az daha. :asd: Bence 6.yabancıyı almak lazım yoksa kapanmaz bu boşluklar. Songaila yerine özellikle ribaundu iyi bir eleman, bir de pivot almak lazım. Pivotun kalitesine göre Andric ya da yeni pivot tribüne çıkar ligde.
 
Cevap: NBA'de Lokavt Bitti, Peki Yine De Oyuncu Transfer Edilmeli Mi ?Songalia gönderilip 5 numara alınabilir bu durumda Furkan ve Shumpert 4 numarada rotasyon sağlanabilir.Shumpert ligde idareten 4 numara oynar ama avrupada imkanı yok. Heyecan aramaya gerek yok. Adam akıllı bir 3-4-5 numara alınsın. Veya bu sene böyle idare edilip, seneye 3 pozisyonada iyi harcama yapılsın.
 
Üst Alt