NBA'de Lokavt Sona Erdi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de Lokavt Sona Erdi !

Cevap: Son Dakika | NBA'de Lokavt Sona Erdi

Günlerce NBA yıldızlarını takımımızda göreceğimize inandık, ama göremeyeceğiz. Bu gerçeği yavaş yavaş öğreniyoruz ve çok ama çok kızgınız.

refiklerde toplandik bu guzel haberi kutluyoruz. tesekkurler d. stern

valla ben kızgın üzgün deiğilim pek. bir zaza üzdü. ama bütün ligin dengesi değişti. fener bile euroligde sefolosha ile ayakta duruyordu.o gidince fener top 16'ya bile giremeyecek .

Teknik ekibi tebrik etmek gerekir.Nba sezonunun resmen iptal olduğu açıklanmadan transfer yapmayacağız dediler.Biz ise emindik Lokavtın süreceğine ama onlar ısrarlarını sürdürdüler.Helal olsun.

Ersan konusuna bir açıklık getireyim.Ersan'ın Bucks ile kontratı var,fakat Ersan orada oynamak istemiyor.Lokavt süresince yönetimle kontrat konusunda görüşme yapması yasak olduğu için Efes ile lokavt sonuna kadar sözleşme imzaladı fakat Lokavt sona erdikten sonra kontratını satın alıp serbest kalmak için Bucks yönetimiyle görüşecek.

eyupyildizz EYÜP YILDIZ

BJK ağır darbe aldı bir an önce 3 oyuncu transferi yapılmalı, oyun kurucu, 4 numara ve 5 numara kadroya katılmalı

:asd:

Bu bizim işimize yarıcak .

Bizde sadece 1 tane NBA oyuncusu var diye biliyorum .

BJK ve Efes güme gidicekler .

Ayrıca fenerdede bi adam vardı . Onunla ayakta duruyodu .

Oda güme gidicek .

Şuanda en iyi kadro bizde .

sertaç şanlı geri gelecek. zaza gidince öyle olacağını söylemişti hakan üstünberk

Sertaç Tofaşın bile en çok sırıtan oyuncusu.O mu bizim sorunumuzu giderecekmiş :D

Gerçekten iananılmaz bir haber. Yıl sonuna kadar süreceği söyleniyordu. Birden sona erdi. Zaza gidiyor değil mi şimdi. Sanki lokavt bitse dahi sene sonuna kadar Türkiye de kalacak falan gibi birşeyler duyduğumu hatırlıyorum. Belki başka bir oyuncuydu tam hatırlamıyorum. Euroleuge için kötü Basktebolseverler için sevindirici bir haber. Hayırlı olsun.

Demirörende salaklığına doymasın artık.

sonunda .! dertlerde bitti böylece .. ama bir c almamız lazım kesinlikle

Biri Beşiktaşlıları uyandırsın artık rüyanın da en güzel yerinde kalkacaklar şimdi.

Üst Alt