NBA'de Yumruk Yumruğa Kavga! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de Yumruk Yumruğa Kavga!

Cleveland Cavaliers-Toronto Raptors maçında kavga çıktı. Yumruk yumruğa birbirine giren Serge Ibaka ile Marquese Chriss oyundan ihraç edildi.

10396651-728xauto.jpg

NBA'de Cleveland Cavaliers ile Toronto Raptors arasında oynanan mücadelede kavga çıktı. 3. çeyrekte, Serge Ibaka bir pozisyonda kendini yerde buldu. Marquese Chriss’e siinirlenen İspanyol oyuncu rakibine saldırdı. İki oyuncu da ihraç edildi.

Doğu Konferansı'nda sondan 2. sırada yer alan Cleveland Cavaliers, zirve mücadelesi veren rakibi Toronto Raptors'ı 126-101 mağlup etmeyi başardı. Milli basketbolcumuz Cedi Osman maçta 19 sayı, 7 ribaunt, 7 asistlik performans sergiledi.

Mynet

Ben böyle olaylarda hakemlerin sürekli eyyam yapıp iki tarafıda atmasına ayar oluyorum.

Ibaka kalkıp saldırdığında diğer adam ne yapsın burnunu yumruğun önüne mi koysun?

O da kendini koruyacak tabi.

Hele basketbol gibi ekrandan herşeyin izlendiği bir yerde şu olayda Cavaliers oyuncusunun atılması saçma ve eyyam.

Futbolda da aynı durum var.

Bir oyuncu kalkıyor saldırıyor veya kafa kafa geliyor sonra iki oyuncu da sarı görüyor ya da atılıyorlar.

Ben böyle olaylarda hakemlerin sürekli eyyam yapıp iki tarafıda atmasına ayar oluyorum.

Ibaka kalkıp saldırdığında diğer adam ne yapsın burnunu yumruğun önüne mi koysun?

O da kendini koruyacak tabi.

Hele basketbol gibi ekrandan herşeyin izlendiği bir yerde şu olayda Cavaliers oyuncusunun atılması saçma ve eyyam.

Futbolda da aynı durum var.

Bir oyuncu kalkıyor saldırıyor veya kafa kafa geliyor sonra iki oyuncu da sarı görüyor ya da atılıyorlar.

Bir de bizim ligde ayirmaya calisiyorlar kavgalari sanki gorevleri oymus gibi. Birak kavga donsun verecegin karti ver sonra.

Üst Alt