Ndiaye Aslan Oluyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye Aslan Oluyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
You are not allowed to participate in this forum.

Fernando konusunda yazamiyorum ?
Tapadan gir küfret hicbirsey yapamiyor adminler .geçen bi ana avrat düz gittim abi tapadan girince ban atamıyoruz etmeyin eylemeyin aman Musap öğrenmesin dediler.

Forum öğrense yer yerinden oynar.

Tapa candir

Son düzenleme:
Ederinden cok cok daha fazlasını veriyoruz.Ne olcağını kestiremediğimiz oyuncuya kimse k.bakmasın bu kadar para fazla.

Avrupadan çok rahat oyuncu buluruz bu parayı verdikten sonra nedir bu ısrar anlamadım 20 yaşında olsa neyse anadolu takımlarından aldığımız amrabat donk fiyaskoları ortada iken hala aynı yanlışı yapıyoruz bize avrupada kendini ispatlamış adam lazım 3 milyon bonservise alsak neyse diycemde çok para değmez

LG-K500 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

amrabat volume 2 gibi birşey oldu. kayseri baktı yolunacak kaz var, 8.5 ta diretti, kadro dısı falan bıraktı bizimkilerde gitti kayseri nin istedigi parayı basıp aldı.

n'diaye yi ingiltere den bir takım istese zaten alır. kimsenin istedigi yok bizi kopartıyorlar.

ndiaye isteniyor cünkü anlayın iste birileri komisyon yiyecek yoksa yurtdısından oyuncu bakarlardı

ama fellaini gibi son 2 senesini yürüyerek gecen ve bize hic uygun olmayan bir adama göre ndiaye daha uygun bence

millet fellaini en en evertondaki gibi tempolu sanıyor anlasılan

Avrupadan çok rahat oyuncu buluruz bu parayı verdikten sonra nedir bu ısrar anlamadım 20 yaşında olsa neyse anadolu takımlarından aldığımız amrabat donk fiyaskoları ortada iken hala aynı yanlışı yapıyoruz bize avrupada kendini ispatlamış adam lazım 3 milyon bonservise alsak neyse diycemde çok para değmez

LG-K500 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kim mesala? Şöyle eli yüzü düzgün bir orta saha ismi versen kardes 6 civarı olan.

Ndiaye bence 6 Milyon € eder bu piyasada.Hem ihtiyacımız olan bir oyuncu ayrıca 26 yaşında,üst düzey 2 yıl performans göstermiş,Avrupa dışından teklifler almış falan.Ama tutup 9-10 Mio vermesinler

amrabat volume 2 gibi birşey oldu. kayseri baktı yolunacak kaz var, 8.5 ta diretti, kadro dısı falan bıraktı bizimkilerde gitti kayseri nin istedigi parayı basıp aldı.

n'diaye yi ingiltere den bir takım istese zaten alır. kimsenin istedigi yok bizi kopartıyorlar.

amrabat alacağı yıllık ücrette sağlam indirime gitmişti. 2m e yakın bir ücret verecekken 5 yıl için 6m'e anlaşılmıştı. böylece bonservis ücretini dengelemiş oldular. Ndiaye de böyle bir şey olsa iyi olur.

amrabat alacağı yıllık ücrette sağlam indirime gitmişti. 2m e yakın bir ücret verecekken 5 yıl için 6m'e anlaşılmıştı. böylece bonservis ücretini dengelemiş oldular. Ndiaye de böyle bir şey olsa iyi olur.

n'diaye gelirse tolga yedek kalacak. yedeğinin 2m euro aldıgı bir ortamda n'diaye 2'den asagı oynamaz hocam.

selcuk giderse dengelenir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt