Ndiaye İçin 7 Milyon Euro İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin 7 Milyon Euro İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fft226_mf8889320.Jpeg

Orta sahaya takviye yapmak isteyen Galatasaray, Osmanlıspor'un yıldızı Badou Ndiaye için teklif yeniledi.

Galatasaray, Osmanlıspor'un başarılı orta saha oyuncusu Ndiaye için pazarlıklarda son aşamaya geldi.

Sarı kırmızılılar, 5 milyon Euro'dan başladığı görüşmelerde 7 milyon Euro'ya kadar çıktı. Osmanlıspor'un bu teklife sıcak baktığı ve görüşmelerin kısa süre içinde sonuçlanacağı ifade edildi.

Teknik direktör Igor Tudor'un kadroda görmek istediği oyunculardan olan Ndiaye'nin de kulübü Osmanlıspor'dan Galatasaray'a transferi konusunda anlayış beklediği vurgulandı.

Geçtiğimiz sezon Osmanlıspor ile 42 maça çıkan Ndiaye 7 gol atıp 3 asist yapmıştı.

NTV Spor

O ne öyle 7 cok egri bir rakam, 8 verelim düz olsun. Veya 10.

Böyle bir futbolcuyu bulamayiz dünya da baska yerde zaten.

ileriye bol bol top tasısın, ortasahada adam eksiltsin ve dinamik die alıyoruz. klasik 8 no yani.

umarım sırıtmaz.

Kesinlikle kazıklanıyoruz.Anadolu 'dan topçu çıkmaz kardeşim.Gazına oynarlar büyük takımlara gelince sönerler.
İstisnalar elbet var ancak istisna tutturacak durumda değiliz.Konu 7M olunca.

Üstüne 2 milyon daha koyun Gidin o para ile belçika veya fransa liglerinden daha genç ve daha işe yarar 2 tane ortasaha alın gelin.

Kimse demesin o paralara oyuncu yok diye.

Delaney ve cyprien geçen sezon 5. Milyon civarı rakamlara gittiler.

Üstüne 2 milyon daha koyun Gidin o para ile belçika veya fransa liglerinden daha genç ve daha işe yarar 2 tane ortasaha alın gelin.

Kimse demesin o paralara oyuncu yok diye.

Delaney ve cyprien geçen sezon 5. Milyon civarı rakamlara gittiler.
şu an zaten deneme tahtasına dönmüş ve başarısız bir Galatasaray var , transfer politikası başarılı ve kariyer sahibi oyuncular üzerine.

Badou da ligin en iyi orta sahalarından biri.

sorun da bu zaten
var mı bir orta saha alternatifimiz , forum adına değil , transferi yöneten adamların üzerinden konuşuyorum.Feghouli , fernandes bu adamları ne cenk ergün ne de dursun buldu.Muhtemelen tudor önüne geniş bir liste kondu ve o da listeden bunları seçti bütçemize uygun olarak.

Demek ki orta saha listemiz leş , yurtdışından fellaini dışında tek bir isim bile çıkmadı b2b için.Belki scout ekibi önermiştir ama onları dikkate aldıklarını sanmıyorum.

Geriye komisyon olayları kalıyor.

öyle yada böyle bir komisyon transferi yapacaklar zaten , ligin en iyi orta sahalarından birinin alınması çok da kötü değil.Sıtmaya mecbur hissiyat ilen konuşuyorum.

var mı bir orta saha alternatifimiz , forum adına değil , transferi yöneten adamların üzerinden konuşuyorum.Feghouli , fernandes bu adamları ne cenk ergün ne de dursun buldu.Muhtemelen tudor önüne geniş bir liste kondu ve o da listeden bunları seçti bütçemize uygun olarak.

Demek ki orta saha listemiz leş , yurtdışından fellaini dışında tek bir isim bile çıkmadı b2b için.Belki scout ekibi önermiştir ama onları dikkate aldıklarını sanmıyorum.

Geriye komisyon olayları kalıyor.

öyle yada böyle bir komisyon transferi yapacaklar zaten , ligin en iyi orta sahalarından birinin alınması çok da kötü değil.Sıtmaya mecbur hissiyat ilen konuşuyorum.

sadece bonservis için tr liginden bir adam 30 trilyon para harcamak bana hiç mantıklı gelmiyor

riskli transfer yapacak durumda değiliz diyoruz ama en büyük riskli transferimiz bu olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt